True
НАШІ НА ISE | TAIDEN

Вперше після Амстердаму-2020 ISE відкрила двері для повномасштабної події, яка дебютувала в Барселоні 10 травня. Впевнені, вам цікаво дізнатися, що нового приготували до виставки виробники, які мають довготривалу добру співпрацю з AV-PRO. Так от, маємо для вас наступні новини.
    
  TAIDEN цього року представляє свою нову цифрову конгрес-систему преміум-класу та професійну систему звукопідсилення конференції. Рішення, що вже добре себе зарекомендували, також присутні: безпаперова мультимедійна конгрес-система, цифрова ІЧ-система бездротової конференції.

              Система звукопідсилення конференції HCS-4838C

TAIDEN знову піднімає планку для всієї галузі: виробник оновив протокол передачі даних. Нова цифрова конгрес-система — серія HCS-4800 пропонує цей протокол, вона дозволяє здійснювати мережеву передачу сигналу, забезпечуючи аудіо вищої якості та якісний контролюючий сигнал. Крім цього, це одна з небагатьох конгрес-систем, яка перевищує останній стандарт ISO для конференц-систем (ISO 22259 Conference systems — Equipment — Requirements).

Також TAIDEN дебютує в категорії Professional Conference Sound Reinforcement: в цієї категорії обладнання  треба перш за все згадати двосторонній колонний гучномовець HCL-804A 8 з керованим напрямком сигналу. 

Гучномовець складається з масиву середньочастотних динаміків 8×4" та високочастотних - 24×0.75". Його вбудований багатоканальний DSP-процесор і цифровий підсилювач класу D дозволяють незалежно керувати кожним елементом масиву за допомогою програмування. Крім того, він має регульоване вертикальне охоплення та ширину спрямованості, точку розділення променю, індивідуально програмовані промені, технологію без бокових пелюсток, а також AES/EBU та аналоговий вхід.

Немає камери? Не проблема
коли є Hi-Fi гучномовець для конференцій

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.