Додаткова знижка на контролери Digibird до Китайського Нового року [18.01.2021]
image description
 На будь-який проект на контролери DigiBird, який буде зареєстровано до 12 лютого включно, буде надаватись додаткова знижка 5%. Подробнее »
Порівнюємо системи запису та трансляції відео від Epiphan [16.01.2021]
image description
Компанія Epiphan створила цілу лінійку рекордерів захоплення відеосигналу. Але яку розібратись яка модель підійде вам найкраще щоб і гроші зайві не витратити, і щоб в надії зекономити, не обрати недостатньо функціональний пристрій? З цим питанням ми й розберемось на прикладі моделей Pearl-2, Pearl... Подробнее »
Мультиплатформений комутатор для презентацій Purelink PT-PSW-61E [15.01.2021]
image description
  Всім потрібен охайний робочий простір: щоб кабелі стирчали з усіх усюд, їх не потрібно було постійно приховувати якомога далі, а на видному місці не повинно бути чорного ящика з ліхтариками. Але нічого на столі також не означає відсутність кнопок доступу. За допомогою так званого... Подробнее »
Panasonic PT-VMZ60. Зоряна модель [05.01.2021]
image description
  Проектор серії Panasonic PT-VMZ60 за своїми характеристиками близький до стаціонарних проекторів, але відноситься до так званих “мобільних” і має найкращий показник ціна/якість у своєму класі. При яскравості в 6000 люмен та вазі в 7 кілограмів, його досить легко може переносити одна людина... Подробнее »
Коли гірлянда — занадто складно [21.12.2020]
image description
Понад 20 проекторів Digital Projection M-Vision Laser 21000 було задіяно, як частина мультимедійного оформлення фабрики Рошен в Києві. Інсталяція, яка включала ілюмінаційне оформлення фонтанів та анімований фасад, здійснило французьке агентство світлового дизайну Les Eclaireurs. Спочатку... Подробнее »
Справжній смарт саундбар [03.12.2020]
image description
  Компанія Crestron представила свою нову розробку — серію конференц саундбарів UC-SB1. Прості у використанні, у стильному та елегантному дизайні, вони мають стати в пригоді для тих, хто регулярно проводить відео наради та хоче мати якісний звук. Лінійка звукових панелей створена для малих... Подробнее »
Новинка вiд Infobit AV - бездротова система трансляцii зображення iShare+ [26.11.2020]
image description
iShare Plus - це високопродуктивний комутатор для презентацій BYOD з можливостями дротових і бездротових презентацій. Він оснащений вбудованим модулем Wi-Fi і підтримує кілька підходів з питань доступу, включаючи Airplay Mirroring, Miracast, фізичні інтерфейси (HDMI, VGA і USB-C) і USB-ключ, за... Подробнее »
Новий анонс від Epiphan Systems [18.11.2020]
image description
  Epiphan Systems розробила новий пристрій Pearl Nano, ключовою ідеєю якого є захоплення відео з камери для його миттєвої трансляції в інтернет.   В компанії наголошують, що новинка здатка замінити собою складний мікшер-пульт, яким доводиться користуватись для того, щоб зробити якісний... Подробнее »
Універсальна конференц-камера від Infobit [13.11.2020]
image description
  Цього року, коли офіси позакривались на карантин, масові заходи почали переходити в онлайн режим, а навчальні заклади впроваджують дистанційний формат навчання, підбір якісної камери для онлайн зв’язку став особливо гостро. І якщо ринок завалено камерами, які налаштовані для знімання лише... Подробнее »
Чудо-новинки вiд PureLink [06.11.2020]
image description
За допомогою одного приладу та одного кабелю можна влаштувати справжню якісну відеоконференцію. Це не фантастика і це не вимагає “всіх грошей світу”, достатньо лише одного комутатору від PureLink, який через один USB-C кабель приєднається до всіх периферійних приладів. Компанія підготувала ряд... Подробнее »