Найбiльший медичний центр Голландiї покладається на Barco Control Rooms для забезпечення ефективностi та безпеки керування потоком пацiєнтiв [06.04.2021]
image description
Найбільший медичний центр Голландії покладається на Barco Control Rooms для забезпечення ефективності та безпеки керування потоком пацієнтів Медичний центр Університету Еразма (Erasmus MC), Роттердам, Голландія, - найбільший та один з найавторитетніших наукових університетських медичних... Подробнее »
Телемедицина - новий стандарт огляду в лікаря [06.04.2021]
image description
Телемедицина - новий стандарт огляду в лікаря Віддалене спілкування змінює майже кожен аспект життя, до яких ми звикли. Цілі компанії переходять на модель WFH (“працюю з дому”), школи та університети переходять на онлайн навчання, а наради відбуваються в Zoom та йому подібних сервісах. Тож... Подробнее »
5 причин, чому важливо перейти на STEM-навчання у 2021 [22.03.2021]
image description
  5 причин, чому важливо перейти на STEM-навчання у 2021 році Технології розвиваються і знань, необхідних для їх розуміння, необхідно все більше й більше. Тому важливо залучати дітей до вивчення нових технологій та способів їх розвитку. І найлегший спосіб подати таку складну інформацію... Подробнее »
Оптоволоконнi USB-кабелi вiд PureLink [18.03.2021]
image description
Аудіо-відео індустрія продовжує домагатися більшої пропускної здатності, вищої швидкості та якості сигналу без втрат на все більших відстанях. Традиційні мідні кабелі стають менш надійними або неадекватними для великих відстаней. Лінійка продуктів FiberX від PureLink давно встановлює... Подробнее »
Вебінар для дилерів по PureLink [15.03.2021]
image description
PureLink 1PT-SP-HD28DA - це сплітер для відео-стіни форматом до 2*8, підтримкою зображення до 4К та здатністю автоматично розбивати відео-канал із зниженням роздільною до 1080р на 4 виходи без суттєвої втрати якості. Окрім того, сплітер підтримує 3D-відео формати та багатобальне аудіо.... Подробнее »
Гiбридна аудиторія. Стислий опис [15.03.2021]
image description
Гібридна аудиторія – ефективне рішення для підтримки навчання в умовах пандемії. Гібридна аудиторія — це майданчик для співпраці та навчання, що дозволяє однаково зручно та ефективно викладати та засвоювати навчальний матеріал як учням, які є присутніми в аудиторії, так і тим, хто... Подробнее »
Iдеальна камера для онлайн-конференцiй [11.03.2021]
image description
  Ідеальна камера для онлайн-конференції Нещодавно ми розповідали про гібридні аудиторії, в реалізації якої можна було залучити конференц-камеру Aver CAM520 Pro. Але насправді й це ідеальна камера для офісних рішень, особливо, якщо у вас велика зала і необхідно фокусування саме на... Подробнее »
Що таке гібридна аудиторія? [09.03.2021]
image description
Гібридна аудиторія — це аудиторія, яка дозволяє однаково зручно та ефективно викладати навчальний матеріал учням, які навчаються віддалено, так і тим, хто віддає перевагу бути присутнім на лекції. За таким наче б то простим формулюванням стоїть насправді, досить непроста технічна задача.... Подробнее »
Розумна альтернатива класичному комп’ютерному класу [02.03.2021]
image description
Розумна альтернатива класичному комп’ютерному класу Традиційно, при словах комп’ютерний клас ми уявляємо купу стаціонарних ПК. У такої системи є ряд недоліків: кожен комп’ютер потребує окремого адміністрування, купівлі окремої ліцензії ПЗ та й комплектуючі до кожної робочої одиниці слід... Подробнее »
Інтерактивний дисплей YesVision DT-I753S [19.02.2021]
image description
Інтерактивний дисплей YesVision DT-I753S Інтерактивний дисплей YesVision DT-I753S чудово підійде для навчальних закладів, так як разом з доступною ціною він поєднує ряд зручних функцій. Google Play Market На відміну від інших дисплеїв на ринку, дисплей від YesVision оснащений... Подробнее »