Рiшення для вiддалених зустрiчей у режимi вiдеоконференц-зв'язку [26.03.2020]
image description
Рішення для відеоконференцій вже стали невід’ємною частиною сучасного світу. Глобальні проблеми привели нас до розуміння, що якісний відеоконференц-зв'язок наразі дуже актуальний запит від наших клієнтів.   АВ-ПРО пропонує для Ваших проектів усі існуючі на сьогоднішній день види рішень... Подробнее »
Повідомлення щодо дистнанційної роботи в умовах розповсюдження вірусу [23.03.2020]
image description
З 17.03.2020 компанія АВ-ПРО з метою збереження здоров’я співробітників в умовах розповсюдження вірусу перейшла на дистанційний режим роботи. Всі працівники працюють в звичайному графіку з 09:00 – 18:00 (пн-пт), але зі своїх домівок. Користуйтеся, будь ласка, нашими мобільними та... Подробнее »
Barco ClickShare - унiкальне рiшення для бiзнесу та навчання [04.03.2020]
image description
Компанія АВ-ПРО, як офіційний партнер всесвітньовідомого виробника високоякісного професійного обладнання для візуалізації - компанії Barco, раді повідомити про чергове надходження бездротових систем для проведення презентацій ClickShare, які набули неймовірного попиту серед різних галузей бізнесу... Подробнее »
IV генерація мультимедійних безпаперових конгрес-систем TAIDEN [28.02.2020]
image description
 Компанія TAIDEN вже багато років є світовим лідером в розробці конгрес-систем, та пропонує найновітніші рішення яких немає у інших виробників. В 2010р. компанія TAIDEN перша в світі запропонувала нову концепцію організації робочого простору делегатів  -  безпаперові конгрес-... Подробнее »
АВ-ПРО анонсирует стратегическое партнерство с Dataton [26.02.2020]
image description
Компания АВ-ПРО анонсирует стратегическое партнерство с Dataton, крупнейшим производителем решений для проекционного видеомаппинга, мультиэкранных инсталляций. В портфолио Dataton входят как программные, так и аппаратные решения, а также их комбинации. Программное обеспечение ... Подробнее »
Новий компактний контролер для вiдеостiн Digibird DB-VWC2-B [24.02.2020]
image description
На виставці ISE 2020 Digibird показали новий компактний DVI контролер відео стін . Це повністю апаратний і недорогий контролер відео стіни, який забезпечує обробку в реальному часі та максимальну надійність в критичних ситуаціях. Це кращий вибір для демонстрації вашого відео вмісту... Подробнее »
Парнерський семінар - Огляд головних тем [24.02.2020]
image description
    30 січня 2020 компанія АВ-ПРО провела дилерську конференцію «Зробімо 2020 успішним разом!». Це одноденне навчання проходило у комфортному залі готельного комплексу Пивний сад Києва. Програма тренінгу була насиченою та цікавою і складалась з актуальних тем.   Іван Вахнін... Подробнее »
Новый тип поверхностей для экранов Projecta Parallax с компенсацией засветки [24.02.2020]
image description
Projecta представляет эффективное решение для конференц-залов и переговорных комнат, кто присутствует боковая засветка на экран от светильников или лучей света от ближайшего окна. Это новый тип полотная Parallax. Parallax устраняет боковую засветку и отражает только фронтально падающий свет от... Подробнее »
Десять рокiв iнновацiй вiд CASIO [21.02.2020]
image description
CASIO - піонер у розвитку безртутних, гібридних джерел світла для проекційної техніки   У січні 2010 року компанія CASIO випустила перший в світі проектор з унікальним гібридним лазерно-світлодіодним джерелом світла. А вже десять років по тому було продано більше мільйона пристроїв з цією... Подробнее »
Зниження цiн на безламповi проектори Casio [04.02.2020]
image description
Компанія АВ-ПРО рада повідомити про зниження цін на унікальні гібридні проектори японського виробника Casio. У зв'язку зі збільшенням попиту на безлампові технології у всьому світі та, відповідно, обсягів виробництва, загальна собівартість проекторів Casio знизилась, що дало нам змогу, як... Подробнее »