Digibird VWC2-ROC Series. Малий розмiр, велика потужнiсть [26.08.2021]
image description
Digibird VWC2-ROC Series. Малий розмір, велика потужність Digibird анонсировали вихід нового компактного контролера відео-стіни VWC2-ROC Series, який забезпечує зображення роздільної здатності в 4К при 60Гц. Одночасно контролер підтримує до чотирьох джерел зображення з різними відношеннями... Подробнее »
Оновлення дисплеїв Newline до версiї 4.4.7 [25.08.2021]
image description
Оновлення дисплеїв Newline до версії 4.4.7 Newline покращує не тільки модельний ряд, але й програмне забезпечення своїх інтерактивних дисплеїв. Нещодавно оновилась “прошивка” дисплеїв серії Atlas та Mira до версії 4.4.7. Патч в першу чергу розширює інструментарій “білої дошки”, але не... Подробнее »
Новий 8К кабель вiд PureLink [12.08.2021]
image description
Новий 8К кабель вiд PureLink     PureLink представило новинку - 8К HMDI-кабель з передачею даних на швидкості до 48Гб/с.   Він відповідає всім вимогам нового стандарту HDMI 2.0 і пропонує просту в управлінні систему безпеки для всіх підключень HDMI. Канал Ethernet (HEAC) і канал... Подробнее »
Відео-технології AVer на Токійських іграх та боротьба з COVID у Тайбеї [11.08.2021]
image description
Відео-технології AVer на Токійських іграх та боротьба з COVID у Тайбеї     AVer Information Inc., визнаний лідер в сфері камер для відео-конференцій, повідомив, що одна з її останніх камер для відеоконференцій допомогла лікарям надавати дистанційну медичну допомогу тайваньским... Подробнее »
Digibird VWC2-B Pro. Малий, але потужний [23.07.2021]
image description
  Digibird VWC2-B Pro. Малий, але потужний VWC2-B Pro - це компактний контролер відеостіни, який забезпечує відео в роздільній якості 4К при 60fps. До 4x джерел вхідного сигналу можуть відображатися одночасно на рідкокристалічному або світлодіодному екрані будь-якого розміру та у будь-... Подробнее »
Професiйнi бюджетнi PTZ камери VHD вже на складi АВ-ПРО [16.06.2021]
image description
Отримали на склад якісні універсальні професiйнi бюджетнi PTZ камери VHD, перелік моделей за посиланям: Каталог камер VHD       Подробнее »
Брюссельский планетарій отримав 360° вид на зірки завдяки технологіям Barco [10.06.2021]
image description
Брюссельский планетарій отримав 360° вид на зірки завдяки технологіям Barco В квітні 2021 року Брюссельський планетарій відкрив оновлений купол, оснащений 8 найсучаснішими проекторами Barco F70-4K8, які генерують неперевершеної якості зображення, працюючи в тандемі з потужним астрономічним... Подробнее »
STEM та Проектне навчання. Ключовi переваги та особливостi [03.06.2021]
image description
STEM та Проектне навчання. Ключові переваги та особливості Проектне навчання та STEM (science, technology, engineering, math або українською наука, технології, інженерія, математика) стали стандартом в освіті, але тільки набирають популярність в Україні. Причини успіху - ефективність та... Подробнее »
PureLink IQ-AR. Пiд'єднається все [31.05.2021]
image description
PureLink IQ-AR. Під'єднається все. Для візитів та відвідувачів Незалежно від того, відвідуєте ви клієнта чи робите свою кімнату для переговорів більш доступною для відвідувачів, ми маємо цілий ряд варіантів, які підходять для будь-якої обладнання та системних вимог.   Всі поширені... Подробнее »
Безпаперова мультимедiйна конгрес-система Taiden вже працює у Верховному Судi [19.05.2021]
image description
Безпаперова мультимедійна конгрес-система Taiden вже працює у Верховному Суді Попри загальні уявлення, що системи голосування потрібні тільки в парламенті та місцевих радах, приймати групові рішення доводиться і суддям. Тому компанія “Літер Інтеграція” забезпечила Верховний Суд одним із кращих... Подробнее »