Перша партiя панелей Profyline для вiдеостiн з тонким швом вже на складi АВ-ПРО [12.08.2020]
image description
  Зустрічайте першу партію панелей Profyline  для відеостін з тонким швом, які вже доступні на складі в Києві     Відеостіна з LCD панелей - сьогодні популярне рішення, що активно застосовується в рекламі, для екранів колективного користування та в... Подробнее »
Мобільне рішення для вимірювання температури - THERMCONTROL MD-A [24.07.2020]
image description
Доброго дня, шановні партнери,   Компанія АВ-ПРО пропонує до Вашої уваги мобільне рішення для вимірювання  температури - THERMCONTROL MD-A   Продукт складається зі спеціально розробленого стенда, в який вмонтовано термальну камеру Opgal Therm-App® MD з... Подробнее »
Нова версiя контролеру вiдеостiн Digibird VWC2-HPro [21.07.2020]
image description
Digibird - це компанія, яка постійно оновлює та допрацьовує своє обладання, тому вони не гаяли час на карантині, а займались апгрейдом контролера DB-VWC2-H4 та додали підтримку аудіо сигналів. Тепер цей контролер може окремо комутувати ще й аудіо. Звук можна подавати в контролер через інтерфейс... Подробнее »
Оборудование Profiline и Digibird в киевском зоопарке [22.05.2020]
image description
3 мая в Киеве откроется Зоопарк! Об этом сообщил на брифинге мэр Киева Виталий Кличко и показал видео, как теперь выглядит киевский зоопарк.   «С завтрашнего дня, с 23 мая, будет готов встретить гостей и киевский зоопарк. В нем завершили первую очередь реконструкции. И теперь большая... Подробнее »
Новый комплект для видеоконференций Aver VC520 Pro со встроенным стримингом в интернет [21.05.2020]
image description
Компания Aver, ведущий производитель систем видеоонференций, представили новый комплект VC520 Pro в составе камеры и спикерфона. Отличительной особенностью является встроенная функция стриминга в интернет, например на Youtube или Facebook. Компания АВ-ПРО, официальный дистрибьютор Aver  в... Подробнее »
Проекторы Optoma стали основой образовательного решения Qube360° [07.05.2020]
image description
Компания Interactive Immersive Classrooms (IIC), созданая на базе производственного парка в Уэкфилде, имеет огромный опыт предоставления образовательных решений для начальных школ на севере Англии.   Для школ, которые не имеют подходящего пространства, IIC создали новый Qube360°,... Подробнее »
ТЕРМАЛЬНІ КАМЕРИ OPGAL В КОМПЛЕКСНИХ ПРОЕКТАХ ІНТЕГРАТОРІВ [06.05.2020]
image description
ТЕРМАЛЬНІ КАМЕРИ OPGAL В КОМПЛЕКСНИХ ПРОЕКТАХ ІНТЕГРАТОРІВ Ще декілька місяців тому компанії-інтегратори навіть уявити не могли, що настане час коли їхні компетенції будуть користуватися масовим попитом в боротьбі з…вірусами. Дійсно, де віруси, а де AV-IT інтеграція?! Але ж ми... Подробнее »
Нові бездротовi системи конференц-зв'язку ClickShare Conference [02.05.2020]
image description
Бездротові системи конференц-зв'язку Barco ClickShare Conference надають все необхідне для тісної спільної роботи її учасників. У сучасному діловому світі можливості зручного та швидкого підключення до спільної роботи грають важливу роль. Завдяки бездротовій технології конференц-зв'язку... Подробнее »
Оновлений модельний ряд дисплеїв NEWLINE! [17.04.2020]
image description
Оновлений модельний ряд дисплеїв NEWLINE! Шановні партнери! Світовий лідер з виробництва інтерактивних дисплеїв - компанія NEWLINE - істотно оновила модельний ряд!   Відтепер в лінійці дисплеї з інфрачервоною і ємкісною сенсорною технологією, оснащені камерами, масивами мікрофонів, а також... Подробнее »
AV-PRO розпочала співпрацю з ізраїльською компанією OPGAL [15.04.2020]
image description
 AV-PRO розпочала співпрацю з ізраїльською компанією OPGAL. OPGAL – ЗА МЕЖАМИ ВИДИМОГО – це красномовне гасло компанії, яка за більш ніж 35 років існування стала  синонімом експертизи, якості, технологічності в сфері постачання рішень з... Подробнее »