[21.11.2017]

Семинар по интерактивным доскам

На останній виставці  «Інноватика в сучасній освіті», яка відбулася в Києві 24-26 жовтня, ми започаткували дуже потрібну ініціативу: Місяць безкоштовних одноденних навчань для вчителів за курсом «Опанування програмним забезпеченням для створення сучасного інтерактивного уроку».

Важливо те, що самі вчителі проявляють ініціативу та  самоорганізованість та за власний кошт, без будь-якої участі та допомоги адміністрацій, приїжджають до Києва за для того, щоб отримати необхідні знання. Знання, котрі вкрай потрібні за для того, щоби робити навчання цікавим, динамічнім та хоч трохи наближеним до сучасних стандартів.

11 листопада  2017 в офісі нашої компанії пройшли перші такі заняття. До нас приїхали вчителі з міста Кам’янське школи №35.

Здавалось, якісь сили випробують вчителів  Кам’янського та нас на вірність наміру навчитися та навчити: потяг затримувався, тренеру АВ-ПРО довелося чекати своїх учнів.. Але, нарешті, заняття відбулися, вчителя отримали обіцяні знання та навіть більше: відбувся обмін враженнями про те, що відбувається в школах та що потрібно сучасній освiтi.

19 листопада ініціативу школи з Кам’янського підхопили освітяни Києво-Святошинського району. Заняття  цього разу відбувалися в м. Вишневе, в школі № 3 І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району.

На 25 листопада вже заплановано наступний тренінг. Ми раді, що знання потрібні, що освітяни самі зацікавлені покращувати свій професійний рівень, розвиватися та робити нашу українську школу сучасною.

Семинар по интерактивным доскам

Семинар по интерактивным доскам

Семинар по интерактивным доскам

 

 

 


Предыдущая новость    Следующая новость