[14.06.2018]

Проектори Casio

     Де би Ви не використовували проектори Casio: у школі, в офісі, у великому конференц-залі чи аудиторії, Ви завжди можете бути повністю впевненими в якості відображення мультимедійних презентацій, лекцій, відеороликів чи статичних зображень. Окрім цього, інноваційні проектори від CASIO мають високі показники з екологічності за рахунок відсутності ртуті в діодному-лазерному джерелі світла, які вони використовують. Так! На сьогодні кожен проектор Casio замість звичних усім нам ламп виского тиску має так зване гібридне джерело світла з терміном служби до 20 000 годин! В результаті цього проектори Casio можно використовувати значно довше без потреби заміни джерела світлу!

  Завдяки своїй унікальності безлампові проектори Casio призначені для їх безперервного використання (24/7), а також забезпечують яскраву передачу кольору при денному світлі. Функція прямого вмикання/вимикання особливо практична: проектор здатен швидко відключитись і знову включитись та вивести зображення на екран з повною яскравістю протягом декількох секунд. Додаткові переваги також включають в себе низькі експлуатаційні витрати, вимоги до обслуговування та енергоспоживання. Якщо коротко - Ви економите свій час ісвої гроші!

 

Відкрийте для себе всі переваги і можливості мультимедійних проекцій з CASIO!


Компанія АВ-ПРО - ексклюзивний дистриб'ютор проекторів Casio в Україні.

Купити проектори Casio Ви можете у нас або у наших партнерів в Київі, Донецьку, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та містах України.


Предыдущая новость    Следующая новость