[04.07.2018]

Пісківське навчально-виховне об'єднання "спеціалізована школа I-III ступенів - загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садокПроектор CasioНещодавно, Пісківським навчально-виховним об'єднанням "спеціалізована школа I-III ступенів - загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий садок", було прийнято рішення про встановлення в одній зі своїх аудиторій системи, яка носить назву "Інтерактивна підлога". Хоча подібне обладнання вже досить розповсюджене явище в багатьох навчальних закладах але унікальністю саме цієї системи полягає в тому, що в ній використовується проектор, який в якості джерела світла має не лампу, а світлодиод та лазер.

Використання безлампового проектору в "інтерактивній підлозі" має безліч переваг, а саме:

- не має потреби в заміні джерела світла на протязі всього терміну його експлуатації, відповідно, не потрібно кожен раз знімати та заново налагоджувати систему;

- можливість встановлення проектора у вертикальному положенні (що не рекомендується робити для лампових проекторів) зі збереженням гарантійних термінів служби джерела світлу;

- швидкий запуск та відключення, в тому числі захист при аварійному відключенні електроенергії;

- не містить шкідливих речовин, насамперед, відсутність ртуті, яка може бути присутня в лампах високого тиску.

Інтерактивна підлога

Нагадаємо, що "інтерактивна підлога" представляє собою велику напольну проекцію, чутливу до рухів людини та має приблизні розміри 150х200 см. Використовується в навчальних центрах і класах, зонах релаксації, в школах та дитячих садах, ігрових та спортивних закладах, будинках. Інтерактивний пол - це інструмент, призначений для навчання, розвитку реакції, увазі, пам'яті та точності рухів.

Вправи з інтерактивною підлогою розвивають рухливість, праксис, велику і дрібну моторику. Пол дає унікальну можливість розвитку і відновлення як рухової, так і інтелектуальної діяльності. За рахунок ігрового контенту не виникає відчуття примусовості і лікування. Може бути використаний в як малій групі так і індивідуально.

Інтерактивні системи додають мотивації дітям для розвитку рухів. Їх рекомендується використовувати для поліпшення рухової активності, а також як елемент методики сенсорної інтеграції в комплексі фізичної терапії для дітей з ортопедичними патологіями. Сприяє загальному розвитку дітей!

Вартість системи інтерактивна підлога залежіть від її комплектцаїї та способу встановлення - стаціонарна або мобільна. Орієнтовна ціна від 95000грн.

Якщо у Вас виникли запитання або Ви плануєти замовити систему "інтерактивна підлога", будь-ласка, зателефонуйте нам по номеру 044-2474601 або надішліть електронного листа на адресу sales@av-pro.com.ua


Предыдущая новость    Следующая новость