[05.09.2018]

yesvision logoНовий бренд на ринку України пропонує ряд своїх рішень для освіти - це не тільки інтерактивні дошки та панелі, але й документ-камери від компанії-виробника Yesvision.

Для користувача пропонується декілька модифікацій документ-камер, але найбільш розповсюдженими є моделі GT500A та GT800A.

Документ камера YesvisionДокумент камера YesvisionДокумент-камери Yesvision розроблені для застосування в сфері освіти, мають компактні розміри та прості у використанні, завдяки цьому можна просто і швидко отримати оцифроване зображення документа або іншого об'єкта і передати його на проекційний екран або інтерактивну дошку для спільної роботи широкої аудиторії.

Документ-камери Yesvision передають зображення в реальному часі і у відмінній якості, не вимагаючи додаткового електроживлення завдяки USB інтерфейсу. 20-кратне збільшення дає можливість легко побачити всі елементи об'єкту або дрібний текст, а функція інтерактивності дозволяє відразу робити позначки на отриманому зображенні.

 

Особливості:

- матриця до 8 Мп;

- двоступенева LED-підсвітка;

- регулювання висоти камери для форматів А3 та А4;

- 20-кратне цифрове збільшення;

- підтримка дозволу Full HD, 2K, 4K;

- інтерфейс USB 2.0

 

Компанія АВ-ПРО - офіційний дистриб'ютор інтерактивного обладнання Yesvision в Україні.

Купити документ-камери Yesvision Ви можете у нас або у наших партнерів в Вінниці, Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших містах України.Предыдущая новость    Следующая новость