[03.12.2018]

 

АВ-ПРО - дистриб'ютор ITC Audio


Дуже раді повідомити, що портфель брендів АВ-ПРО поповнюється ще одним світовим виробником - цього разу професійного звукового обладнання ITC Audio.


Компанія Guangzhou BaoLun Electronics Co., Ltd з брендом ITC Audio, заснована в 1993 році, є передовим виробником професійних Public Adress звукових систем, IP аудіосистем, систем оповіщення та евакуації тощо.


Це єдиний у Китаї виробник, здатний запропонувати рішення «під ключ» для великих конференц-залів, а також для інших сфер застосування аудіо- та відеосистем.

ITC Audio

Продукція бренду ITC Audio широко застосовується в державних установах, крупних підприємствах, міжгалузевих компаніях, а також фінансових, освітніх, медичних, транспортних та промислових установах.


З самого початку своєї діяльності компанія займається виробництвом систем "світло і звук". У 1995 році було прийнято рішення розпочати дослідження та запуск виробництва професійних систем Public Address. Завдяки істотним інвестиціям і використанню ультрасучасних світових технологій продукти ITC Audio з року в рік підвищували якість і дозволяли створювати все більш і більш складні системи. В даний час ITC Audio є провідним виробником електротехнічного обладнання на азіатському ринку. Продукция ITC експортується більш ніж у 70 країн на 5 континентах, включаючи Європу, США, Азію та Близький Схід.

 

Високоякісна акустика від ITC Audio давно цінується на світовому ринку. Компанія пропонує новітні рішення в області створення акустичної техніки нового покоління. Кожна модель доступна за ціною, відповідає всім європейським та міжнародним стандартам. Країна-виробник продукції - Китай. Однак бренд відноситься до тих китайських виробників, виробництво яких відповідає всім стандартам якості. Компанія отримала за час своєї більш ніж двадцятирічної роботи безліч сертифікатів європейського та міжнародного значення: ISO9001, CE, EN60849 та багато інших.


Виробник має в своєму розпорядженні чотири підприємства, де виробляється вся продукція бренда. ITC Audio застосовує саму сучасну техніку у виробництві своїх систем з метою підвищення показників надійності та продуктивності: SMT-машини для поверхневого монтажу, млинні печі, відрізні стани з цифровим керуванням. 95% печатних плат монтуються методом SMT, що гарантує якість, стабільність і високу надійність. Цифрові відрізні станки дозволяють виконувати обробку продукції ретельно і на високому рівні естетики. У ITC Audio дуже суворі стандарти контролю якості, що складаються з ряду тестів: на падіння, на вібрації, на старіння, високої напруги, RoHS та ін.

 

З ITC Audio можливо виконати будь-які задачі, такі як:

1. Система озвучування для школи на базі IP:

IP Based Audio System

 

2. Система озвучування для магазину або супермаркету:

ITC Audio для магазину

 

3. Система озвучування для бару:

Система озвучування для бару

 

Повний перелік обладнання ITC, що вже доступне на складі, можна побачити з цінами на нашому дилерському порталі:

http://portal.av-pro.com.ua/auth/


Предыдущая новость    Следующая новость