[07.03.2019]

Віртуальна реальністьВіртуальна реальність - комплекс систем для візуалізації віртуальних середовищ, обїєктів, схем, креслень та інше. Це дуже важлива ланка у сучасному виробництві та, взагалі, у веденні бізнесу, як на початковому етапі при формуванні задач та цілей так і продовж усього періоду їх реалізації!

Професійні системи для відтворення віртуальної реальності мають декілька складових, в першу чергу це наявність спеціальних систем відображення, таких як: диспеї або проектори з можливістю 3D синхронізації відео сигналу. Розміри подібних віртуальних приміщень дозволяють проводити колективну роботу під час проектування та моделювання обїектів, що значно впливає на швидкий аналіз, прийняття рішень та подальшу реалізацію проекту, а висока роздільна здатність зображення значно впливає на якість сприйняття інформації та результат досліджень. 

Віртуальні прототипи та моделі допоможуть Вам значно скоротити час та витрати при виробництві майбутніх автомобілів, будівель, техніки або інших високотехнологічних пристроїв, обїєктів чи споруд. У порівнянні з фізичними реальними макетами, віртуальна реальність дає можливість візуально бачити результати набагато швидше та дозволяє в реальному часі внести відповідні зміни чи доповнення. Окрім цього, віртуальні моделі запобігають появі можливих помилок та допомогають проводити більш наглядну презентацію, доклад та навчання.

Системи для віртуальної реальність дозволяють заощадити кошти, оскільки потребує значно менших капіталовкладень на розробку нових моделей та є універсальною для різних сфер, таких як: будівництво, виробництво, видобуток природних копалин, медицина, освіта та інші!

Компанія АВ-ПРО пропонує професійні рішення для віртуальної реальності на базі провідного виробника аудіо-візуальних систем - компанії Barco!


Следующая статья »