[08.04.2019]

"Інтерактивні підлоги" в сучасній освіті вже давно набули широкої популярності для навчання і розвитку дітей та людей з обмеженими можливостями. Та с кожним роком подібні інтерактивні системи модернізуються та вдосконалюються для забезпечення більш комфортної та зручної експлуатації, а саме: постійне оновлення програмного забезпечення з додаванням нових вправ та ігор, а також заміна основних комплектуючих інтерактивної системи на більш сучасні та якісні, зокрема, проектор.

Проектор є основним елементом в комплесі "інтерактивна підлога", який безпосередньо і формує зображення, тому при виборі інтерактивної системи перш за все слід звертати увагу на наявність такого проектору, який буде задовільняти усім вимогам безпеки, якості та надійності впродовж усього терміну експлуатації.

Відштовхуючись від цього, компанія АВ-ПРО пропонує використовувати в комплексах "інтерактивна підлога" унікальні світлодіодно-лазерні проектори Casio, які не потребують сервісного втручання та заміни джерела світла більше ніж 20 000 годин, спроможні гарантованно працювати цілодобово в вертикальному положенні та не містять шкідливих речовин, насамперед, ртуть, яка присутня в лампових проекторах! Відсутність лампи в проекторі Casio дозволяє скоротити витрати на утриманні системи до мінімуму, що дуже важливо для бюджетних організацій та навчальних закладів.

Такі можливості безлампових проекторів Casio роблять компекс "інтерактивна підлога" унікальним на ринку України та сприяють збільшенню попиту серед користувачів.

Завдяки нашому партнеру - ПАТ «Електровимірювач», черговим власником комплексу "інтерактивна підлога" на основі сучасних безлампових проекторів Casio став навчально-виховний комплекс №54 міста Кривий Ріг. Сподіваємось, інтерактивна система стане корисним інструментом для розвитку та виховання учнів цього навчального закладу!

 

 

Компанія АВ-ПРО - офіційний дистриб'ютор проекторів Casio в Україні.

Купити проектори Casio Ви можете у нас або у наших партнерів в Вінниці, Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших містах України.


Предыдущая новость    Следующая новость