[16.07.2019]

ВідеостінаКомпанія АВ-ПРО пропонує новий бренд у сфері систем відображення інформації - дисплеї для побудови відеостіни Profiline.

Широкий вибір розмірів дисплеїв від 46" до 75" по діагоналі, тонкий сумарний шов від 0,99мм та яскравість від 500nit дають можливість побудувати відеостіну під різні потреби та задачі!

Розмір дисплею

Як відомо, відеостіна - це цілий комплекс обладнання для відображення відеосигналу на великому екрані високої якості та роздільної здатності. Відеостіна може бути різних розмірів та форм, щоб забезпечити потрібну візуалізацію та круглодобово відображати необхідну інформацію.

Відеостіни використовують у випадках коли зображення від проектору має недостатній контраст, у приміщеннях різних розмірів та з різним рівнем освітленісті, наприклад, 

в приймальнях крупних компаній, торговельних та розважальних центрах, залах очікувань аеропортів та вокзалів, навчальних аудиторіях, виставкових центрах та у випадках проведення різного типу конференцій та заходів де необхідне чітке та якісне зображення.

Відеостіна

Побудова відеостіни з окремих дисплеїв коштує значно дешевше ніж одна панель подібного розміру, що обумовлено конструктивною особливістю LCD матриці, тому використання наборної відеостіни економічно вигідно з фінансової точки зору. Окрім цього, завдяки вільному розташуванню дисплеїв можно сконфігурувати відеостіну різних форматів щоб мати змогу втілити у життя індивідуальні дизайнерські рішення та ідеї!

 

Компанія АВ-ПРО запрошує на демонстрацію відеостіни Profiline, за попередньою домовленістю, до себе в офіс за адресою: вулиця Васильківська, 34, офіс 201-Г. До зустрічі! 

Задать вопрос


Предыдущая новость    Следующая новость