[05.09.2019]

Офіс БЦ IQНещодавно в одному з найпрестижніших бізнес-центрів Києва IQ відбулося відкриття VIP офісу компанії CIG, яка входить до списку найбільших інвесторів не тільки України, а й Східної Європи. Офіс призначений для проведення ділових зустрічей із ключовими партнерами та клієнтами, тому мав за необхідність бути оснащеним відповідним професійним обладнанням! У якості постачальника такої техніки виступила компанія AV-PRO, яка реалізувала ідеї та бачення Замовника завдяки висококваліфікованій команді спеціалістів компанії-інтегратора Dekom.

Приміщення має оригінальний дизайн, специфічні розміри та декорації з особливого матеріалу, що вимогало індивідуального підходу для вибору системи відображення інформації, озвучування та комутації сигналів.

Для проведення зустрічей та перемовин була впроваджена AV-система Crestron Mercury з підтримкою бездротового Bluetooth підключення мобільних пристроїв для здійснення телефонних розмов, SIP телефонії, Skype конференцій та одночасного підключення до 4 джерел відеосигналу для відображення презентацій на великому екрані, завдяки бездротовій технології WiFi.

У якості системи відображення інформації для проведення інтерактивних презентацій було прийнято рішення використовувати великий 86" сенсорний дисплей з вбудованим потужним OPS комп`ютером від американського бренду Newline. Екран має новітню тенхнологію оптичного склеювання optical bonding, високі параметри яскравості, контрасту та роздільну здатність 4K UHD.

Для забезпечення рівномірного розподілу звуку в приміщенні з ексклюзивними кам'яними стінами з травертину та напів-скляним столом була впроваджена стереосистема Crestron SAROS, яка призначена для надання звуку підвищеної якості для плоскопанельного дисплея!

Головними критеєріями при виборі AV-обладнання, які переслідувала компанія CIG, були якість та надійність для забезпечення комфортної та продуктивної праці. Мета була досягнута, що підтвердив Замовник по закінченню проведення навчання та надання інструкцій з користування новітніх технологій!

Запрошуємо до співпраці з компанією АВ-ПРО, яка є офіційним дистриб'ютором кращих світових виробників AV-IT обладнання!


Предыдущая новость    Следующая новость