[25.09.2019]

В останні роки відкриття зразкових шкіл в Києві стало доброю традицією.

Приємно бути причетними до таких добрих справ! Партнерство АВ-ПРО з компанією-інтегратором УКРінфосистеми і в цьому році відзначилося реалізацією дуже гарного проекту щодо відбудови школи №42 в Дніпровському районі Києва по вул. Хорольській, 19.

Це найбільша та найсучасніша школа в Україні. За проектом інтегратора, компанії УКРінфосистеми, в школі створені сучасні умови навчання, які роблять цей процес приємним та цікавим для дітей Три спортзали, басейн, актовий та танцювальний зали, бібліотека, медичний блок, їдальня, музей, тир, ігрові та спальні кімнати для молодших класів. У навчальних класах – інтерактивні дисплеї, системи для вивчення іноземних мов, комп’ютери. Школа має стадіон, спортивний та ігровий майданчики, майданчик для вивчення правил дорожнього руху, а також системи контролю доступу та відеоспостереження. Кожен клас обладнали датчиком температури для автоматичного регулювання подачі тепла.

В кожному кабінеті школи №42 встановлено інтерактивний  дисплей NewLine TT-6518VN з програмним забезпеченням для створювання власних мультимедійних уроків, on-line опитувань та керування навчальним процесом. Загалом в цієї школі  75 таких дисплеїв.

Актовий зал школи №42 облаштовано проектором Panasonic та екраном Projecta.

Система трансляції та сповіщення побудована на Bosch, ITC, PureLink.

Школа зручна для людей з інвалідністю – тут облаштували входи у будівлю на рівні землі, передбачили ліфти та пандуси. Також будівля має охоронну сигналізацію, систему протипожежного захисту.

 school42

 

 school42

 

 school42

 

 school42

 

school42

 

school42

 

school42

 

school42


Предыдущая новость    Следующая новость