[04.11.2019]

Нові доступні професійні лазерні проектори Optoma 

Мінімальна вартість володіння лазерним проектором до 30 000 годин


Компанії можуть значно знизити експлуатаційні витрати свого AV-обладнання з новим і проекторами серії ZH від Optoma з лазерної лінійки DuraCore. Розроблений для невеликих виставкових майданчиків, заходів та конференц-залів, цей компактний проектор Full HD 1080p не вимагає обслуговування до 30,000 годин при повній яскравості.

 

Створені для безперервної цілодобової роботи, універсальні проектори ZH403 і ZH406 підтримують установку на 360 градусів і портретну проекцію.

 

Вони компактні, але при цьому забезпечує яскравість 4000 і 4500 люмен. Ці лазерні проектори, оснащені широким набором функцій, сумісні з 4K і HDR і мають вбудований динамік. Невеликий і легкий корпус в поєднанні з 1,3 і 1,6-кратним зумом полегшує їх установку.

 

Оснащені прямим включенням / виключенням живлення проектори ZH403 і ZH406  не вимагають часу на прогрів, тому при включенні зображення з'являється практично миттєво. Крім того, при виключенні живлення охолодження не потрібно - пристрій можна в будь-який час включати і вимикати за допомогою пульта управління або електроживлення. Енергозберігаюча функція «автоматичне відключення» гарантує, що проектор ніколи не залишиться включеним без необхідності.

 

Для максимального контролю проектори мають широкий спектр опцій, включаючи підключення RJ45, і великим набором команд RS232, що спрощує віддалений моніторинг і процес управління проектором.

 

Основні характеристики Optoma серії ZH:

- Яскравий лазерний проектор DuraCore Full HD 1080p - 4000 і 4500 ANSI люмен

- Універсальний - 1.3 і 1.6-кратний зум, установка на 360 градусів, портретний режим

- Неперевершена управління - команди Crestron, Extron, AMX, PJ-Link і Telnet LAN

- Лазерний джерело світла, не потребує обслуговування 30,000 годин при повній яскравості

- Сертифікація пилонепроникність IP6X

AV-PRO в Twitter АВ-ПРО в твиттере AV-PRO в facebook АВ-ПРО в фейсбуке AV-PRO в youtube АВ-ПРО

Компанія АВ-ПРО - офіційні проектори Optoma в Україні.

 

Купити проектори Optoma Ви можете у нас або у наших партнерів в Києві, Сумах, Полтаві, Харкові, Дніпропетровську, Львові, Одесі та інших містах України.


Предыдущая новость    Следующая новость