[04.02.2020]

Casio projectorsКомпанія АВ-ПРО рада повідомити про зниження цін на унікальні гібридні проектори японського виробника Casio.

У зв'язку зі збільшенням попиту на безлампові технології у всьому світі та, відповідно, обсягів виробництва, загальна собівартість проекторів Casio знизилась, що дало нам змогу, як офіційному представнику Casio на території України, переглянути ціни в роздрібній мережі та сприяти розвитку продаж проекційної техніки з екологічним джерелом світла!

Насамперед, була знижена вартість на проектори середнього та вищого класу, оскільки бюджетна лінійка Core залишається найдоступнішою серед конкурентних моделей, поєднуючи в собі якість, високі технічні показники та низьку вартість!

Окрім зниження цін був оновлений весь модельний ряд проекторів Casio серій Advanced та UltraShort, додана нова функція для сфери освіти під назвою Educational Solutions та нові можливості для проведення лекцій та занять з мобільних пристроїв та планшетів.

Також звертаємо увагу на відносно нову лінійку проекторів Casio Superior, яка відразу ж стала популярною не тільки серед навчальних закладах, а й у сфері конференц-послуг, кімнат для перемовин, аренди, реклами та ведення бізнесу в цілому, завдяки конкурентній ціні та своїм універсальним технічним показникам - 1,7 оптичному зуму, потужному джерелу світла 4000Lm, високою роздільною здатністю до 1920х1200, що прийнятно для достатньо великих офісів та конференц-залів.

Для більш масштабних заходів Casio пропонує проектор серії Large Venue потужністю 5000Lm та роздільною здатністю 4K UHD, який став ще більш доступним для споживачів за ціновим критерієм. Large Venue можна сміливо віднести до інсталляційних проекторів, оскільки має широкий набір інтерфейсів та потужний трансфокатор з 1,5 кратним оптичним збільшенням зображення та вертикально-горизонтальним шифтом об'єктиву, що надає більше можливостей для місця встановлення проектору. 

Окрім того, що вартість проекторів Casio стала ще нижчою, вони як і раніше володіють основними особливістями - японська якість та дуже низькі експлуатаційні витрати впродовж усього терміну користування, що надає їм беззаперечні переваги перед конкурентами та впевненість у надійності та безвідмовній роботі!

 

Компанія АВ-ПРО - офіційний дистриб'ютор проекторів Casio в Україні.

Купити проектори Casio Ви можете у нас або у наших партнерів в Вінниці, Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших містах України.

 

Задать вопрос


Предыдущая новость    Следующая новость