[24.02.2020]

 

 

30 січня 2020 компанія АВ-ПРО провела дилерську конференцію «Зробімо 2020 успішним разом!». Це одноденне навчання проходило у комфортному залі готельного комплексу Пивний сад Києва.

Програма тренінгу була насиченою та цікавою і складалась з актуальних тем.

 
Іван Вахнін, Технічний директор відділу продажів Сrestron,  зробив огляд основних продуктів та рішень для корпоративного  ринку, що пропонує цей американський виробник.  Системи керування, AV комутація та озвучування, рішення корпоративного рівня для презентацій та управління, -  саме ці теми потрапили у фокус презентації Івана. 
Crestron
Crestron

Протягом останніх декількох років Сrestron пропонує інтеграторам та користувачам надзвичайно зручні рішення для корпо-маркету, сутність яких у комплексності. Один вендер – Сrestron – одне комплексне рішення. Це надзвичайно зручно як для інтеграторів так і для користувачів, тому що забезпечує професійне втілення проектів та звільняє від багатьох незручностей, які зазвичай виникають у мультибрендових інсталяціях.

Говорячи про AV-комутацію, Іван констатував, що технологія AV-over-IP фактично перемогла класичну комутацію. І це було закономірно, тому що вона пропонує певні технологічні зручності: здатність до масштабації 

AV-over-IP від Crestron представлена продуктами сімейства NVX.  В цих продуктах реалізовано алгоритм  кодування Pixel  Perfect Processing, що розроблено у стратегічної співпраці з INTEL. Ключові переваги NVX:

Масштабування

Крім передачі відео, є окремий 2-канальний транспорт звуку та транслювання USB 2.0

Компресія  під час транспортування картинки через Gb-канал відбувається без видимих втрат, мінімальні затримки (< 10 мс)

До DM NVX-серії входять продукти NVX-352, NVX-351, NVX-350, а також NVX-Е30 та NVX-D30.

Корпо стандарт BYOD  представлено продуктами сімейства AirMedia2.  До нього входять дві моделі (АМ-200 та АМ-300), спікер-фони Mercury (CCS-UC-1 та  CCS-UC-1-Х) та універсальний DMPS (комутатор+підсилювач+мікшер+аудіо DSP+контролер).

Для багатьох глобальних корпоративних офісів AirMedia стала стандартом.

 

Крім вище зазначених продуктів, представник Crestron презентував продукти серії DM Lite, звукові процесори Avia та продукти категорії  ВКС зв’язку FLEX. FLEX підтримує основні UC-платформи. Він є корпоративним стандартом Microsoft, UBER та багатьох інш.

 

Олександр Кутенко, бренд-менеджер з комутації, звуку  та інш., презентував новий напрямок у роботі АВ-ПРО: дисплеї ProfyLine та апаратні контролери Digibird для побудови відео-стін. Олександр звернув увагу партнерів на відмінні технічні характеристики дисплеїв, їхній асортимент яскравості (від 450 до 700 nit), швів (3,5мм/1,7мм/0,8мм), широкі можливості щодо інтерфейсів, наявність за замовленням дисплей-порту. Добрі враженням від технічних характеристик дисплеїв посилено дуже конкурентними цінами.

Для керування відео-стінами АВ-ПРО презентувало унікальні контролери Digibird. На прикінці 2019 ТОВ АВ-ПРО підписали контракт на ексклюзивну дистрибуцію цих контролерів. 

Продукція Digibird відрізняється широтою можливостей інтерфейсу, надійністю (контролери повністю апаратні та мають резервні плати керування), широким функціоналом (різноманітність інтерфейсів, гнучкість та можливість конфігурування, бігуча строка, лого, ієрархія шарів, адміністрування прав користувачів, дистанційне керування). Вони мають потужні процесори обробки 4К сигналів і тому, надзвичайно швидкі. Керування контролерами відбувається через web-браузер.

 

Digibird також має окрему групу контролерів для створення  креативних відео-стін, а також інші групи товарів: KVM-комутація по IP/оптоволокну.

Digibird забезпечує 3-річну гарантійну підтримку та 5 років оновлення.

 
 

Andrey Siuy,  менеджер з ключових партнерів Purelink, познайомив з історією створення компанії. Старт компанії прийшовся на 2006 рік, ії батько-засновник, п-н Крістіан Арнс, мріяв створити кабель, який ніколи не підведе.  П-н Арнс досягнув цієї мрії та зараз Purelink пишається своєю продукцією: кабелі Pureinstall набули світову популярність  та в більшості проектів  європейського державного сектору є стандартом та обов’язковим компонентом будь-якої AV-інсталяції. 

 

Andrey Siuy презентував B2B портал ONEAV.eu, на якому зручно та інформативно подані продукти за всіма брендами Purelink.

 

Окремо п-н Siuy зупинився на світовому технологічному тренді AV- інсталяцій: AV over IP (AVoIP) – транспортування аудіо-відео сигналу IP- каналами. Ця технологія стає стандартом. Iї потужними провідниками є компанії-члени альянсу SDVoE (software defined video over Ethernet), до яких Purelink є дотичним, пропонуючи свої кращі комутаційні продукти сімейства IPAV-PRO, зокрема передавачі PAV1100-TX  та приймачі IPAV2100-RX, які забезпечують компресію сигналу без втрат та швидкодійність.

 Purelink
 

Генеральний Директор Панасонік Україна, п-н Кодзі Терадзіма і Старший супервайзер Відділу системних рішень п-ні Світлана Муравей поділилися з аудиторією досвідом Panasonic щодо участі цього виробника у подіях світового масштабу. Так у 2012 на олімпіаді у Лондоні Panasonic першим представив ламповий проектор потужністю 20 тис лмн, у Сочи в  2014 – перші 3D проектори, у Ріо в 2016 – лазерні 4К 20 тис лмн  та 30 тис лмн. У Токіо-2020 Panasonic знов здивує світ, чим – побачимо! 

Panasonic виробляє проектори вже 70 років. Зрозуміло, цій компанії є чим здивувати світ вибагливих користувачів! Зараз популярна лазерна технологія представлена у всіх проекторах Panasonic, крім найдешевших. 

Пані Світлана вкотре нагадала партнерам, про дуже корисний сайт https://panasonic.net/cns/projector/, на якому можна отримати будь-яку потрібну інформацію щодо проекторної техніці.  

Panasonic – це бренд класу А. Тому всі проектори цього виробника – це, перш за все, якість. Будь-який компонент проектора Panasonic є абсолютно надійним. З початку виробництва проекторів з лазерною технологією Panasonic приділяв особливу увагу такому компоненту як джерело світла, тому в ніх діоди покоління 4.1 в той часи, коли багато виробників досі послуговуються діодами 2-го покоління.  В Panasonic-ах найнадійніший люмінофор (кольорове колесо). І це не диво: Panasonic скористувався своїм досвідом з виробництва професійних дисплеїв та телевізорів, які виробляв з 1996 р.

 

Звичайно, лазерні Panasonic-и варті уваги. Але і т.з. entry-level досить цікавий. Лампові PT-LB423 та PT-TW371 в еко- режимі  працюють 20 000 годин. Це абсолютний рекорд для лампових проекторів! 

 Panasonic
 

П-н Ondrej Kryspin, CEO та Голова ради директорів TRIUMPH BOARD, Чехія, вперше в Україні  представив продукти компанії. До продуктів, які пропонує TRIUMPH BOARD, входять інтерактивні дошки, інтерактивні панелі та монітори. Гасло TRIUMPH BOARD – One idea ahead! – на одну ідею попереду! Так TRIUMPH BOARD був в 2008 році першою компанією, яка  запропонувала ринку повно інтегрований інтерактивний дисплей. До цього вони також були першими, хто вивив на ринок інтерактивні проектори.

 TRIUMPH BOARD

Інтерактивні панелі TRIUMPH BOARD доступні у розмірах 65”/75”/86”/98”. Це панелі класу А, в яких застосовано матриці IPS LG. Повний набір інтерфейсів. Включно з D/P.  Їхня яскравість 400-450 nitts, гарантований строк використання -  10 000 годин, 20 дотиків. В панель вмонтовано WiFі -адаптер 5 ГГц, що є дуже зручним в умовах відсутності WiFi та забезпечує бездротові презентації. На фронті панелі встановлено Public USB – інтерфейс, що є комфортнім для користувачів. Панелі працюють на Android 8.0, відрізняються точністю дотику. 

TRIUMPH BOARD використовує два типи ОРS: PC i3, PC i7.

TRIUMPH Presenter - новий аксесуар для бездротових презентацій файлів, відео, фото. Аби почати бездротову презентацію вже не потрібно загружати ПЗ на власний ноутбук.

Пакет додатків TRIUMPH BOARD пропонує цікаві та важливі інструменти для шкіл та бізнесу. 

Так ТRIUMPH CLOUD – унікальне ПЗ для on-line анотацій з безкоштовною ліцензією на один рік, цей софт передбачає інтеграцію з Office 365 Microsoft. Завдяки чому можна робити яскраві презентації  з одночасним користуванням трьома файлами, наприклад, ppt, word, excel . До речі, як зауважив бренд-менеджер Кирило Собко, на youtube-каналі АВ-ПРО є детальна інструкція у вигляді 30 коротеньких відео українською мовою, яка дає розуміння можливостей цього ПЗ та як ім. користатися.  TRIUMPH BOARD також інтегровано з GoogleApps for Education , що більш актуально для освіти США, де, до речи,TRIUMPH BOARD дуже широко використовується. 

EShare – ПЗ  для бездротової презентації файлів, фото, відео. Office Suite – ПЗ для створювання документів.  Mozabook – ПЗ, яке пропонує багатий інтерактивний навчальний контент.  Easiteach – ще один софт для створювання власних інтерактивних уроків, одна з його ключових переваг – безстрокова ліцензія.

 

TRIUMPH BOARD – позиціонує себе як high end середнього класу. 

 
 

Кирило Собко, бренд-менеджер NewLine в АВ-ПРО, окреслив головні переваги цього бренду. NewLine – американський бренд, виробничі потужності якого знаходяться в Китаї. Це дуже масштабне виробництво, ледве не перші за розміром. У 2019 NewLine володіє 20% глобального ринку і заслужено є першім у світі. 

 

NewLine – лідер технологій, який кожного року пропонує користувачам нові можливості у функціоналі дисплеїв. З останніх важливих технологічних збагачень варто пригадати появу 

у 2017 оптичної склейки в ІЧ-дисплеях, що забезпечує надзвичайну точність дотиків та природність відчуття при роботі з тач-дисплеєм.

 

 

У 2018 році в стратегічному партнерстві з Microsoft компанія NewLine запропонувала 3-и функції розпізнавання жестів, що є у Microsoft Ink.

У 2019 році  NewLine представив комплексний пакет  програм для презентацій та керування дисплеями, до якого входять CAST, BROADCAST, DisplayManagement, WorkSpace, LaunchControl.

Також у 2019 році NewLine став партнером Intel за програмою IoT Solutions Alience. 

 

У  2019 NewLine запропонувала суттєво оновлення продуктів, яке передбачає вимоги користувачів  корпоративного ринку та освіти.

 

NewLine пропонує унікальний функціонал, що робить його дисплеї неперевершеними та такими, що суттєво відрізняються від решти. Як лідер виробництва NewLineє досить демократичним за ціною.

 

Як нагадав Кирило Собко, NewLine  та АВ-ПРО пропонує партнерам привабливі умови придбання демонстраційних моделей, крім цього запрошує партерів до свого офісу, де можна ознайомитися з більшістю моделей NewLine.

 NewLine

Олексій Разухін бренд-менеджер компанії АВ-ПРО представив рішення для типових проектів ВКЗ з використанням камер AVER, VHD та стримінгу Epiphan. Олексій звернув увагу аудиторії на те, що сьогодні  ВКЗ є обов’язковим елементом переговорних будь-якого розміру.  До складу рішення входять відео компонент – це камери (USB, HDMI, або універсальні),  аудіо компонент – це спікерфони (мікрофон + динаміки в одному пристрої), або окремо мікрофони та динаміки; та мікшируючий пульт.

AVER – тайванський виробник камер, який відрізняється якісною оптикою, надає гарантію 3 + 2 роки (за умовою реєстрації пристрою на сайті виробника). Для проектів з використанням камер AVER передбачена підтримка та захист. 

 

VHD – китайський ОЕМ - виробник конференц-камер.  VHD виробляє камери для багатьох знаних брендів. Роблячи вибір на користь VHD, користувач отримує якість класу А, але за притомні кошти.

 

Північноамериканський Epiphan постачає продукти для запису та трансляції відео та аудіо сигналів. За допомогою Epiphan транслювати можна в youtube, або в локальну мережу, або можна робити запис на вбудований або зовнішній пристрій (сховище). До продуктів Epiphan надходять пристрої відео-захвату (грабери). Вони потрібні для камер, які не мають USB-інтерфейсу, але Ви маєте транслювати у youtube, або в локальну мережу.

 

Пристрої Epiphan знані в Україні вже декілька років та використовуються на багатьох важливих об’єктах, зокрема у Верховної Раді України.

Партнери із зацікавленістю знайомилися з цим обладнанням після презентації Олексія.

 

Rob van den Goorbergh, територіальний менеджер Optoma, ознайомив слухачів зі стратегією компанії щодо найближчого п’ятиріччя :  Optoma прагне стати Big Image Brand (брендом великих зображень), диверсифікуючи свою діяльність  виробництвом LED дисплеїв великих розмірів. 

Вже зараз FHDQ130 Fully optimised 130" all-in-one QUAD LED здобув прихильність у Європі. У минулому році цей продукт був відзначений на виставці ISE 2019 як кращій LED дисплей. Нещодавно з’явився FHDQ161 на прохання рентальних компаній та інших поціновувачів великих розмірів.

 

Звичайно, Optoma продовжує бути світовим лідером з виробництва DLP проекторів, який пропонує продукти, що відповідають трендам галузі, тому в лінійці Optoma все більше лазерних проекторів, проекторів з роздільною здатністю 4К UHD та короткофокусних моделей. 

 

З початку 2020 до замовлення стали доступні ще деякі абсолютні стар-моделз:  лазерні  4000 лмн ZH403 та ZH406 (4-corner-adjustment, 1.6 zoom), ZH406ST (4-corner-adjustment), лампові ЕH461 та ЕH470 з 4-corner-adjustment та проектори для поціновувачів домашнього кіно та комп’ютерних ігор -   UHD29H, UHD30, UHD380, UHD65LV – лазерні, 4K, з функцією HDR (High Dynamic Range) 120 Hz.

 

 

Комерційний директор АВ-ПРО, Юхим Маєвський, жваво та переконливо довів, що компанія TAIDEN є лідером на ринку конгрес-обладнання. Юхим зробив огляд всіх типів конференц-продуктів, що є зараз у лінійці TAIDEN, від бюджетної HCS-3900 і до без паперової HCS-8300.

 

 У 2010 році TAIDEN першим запропонував концепцію безпаперових конгрес-систем. Це було справжню технологічною революцією. Спочатку тільки глобальні корпорації та таки установи, як Генеральна асамблея ООН, ставали щасливими користувачами безпаперових HCS-8300. Зараз вже світ побачив третю генерацію цих пристроїв.

 

HCS-8300 – безпаперова мульти-медійна конгрес-система, яка  підтримує наступні функції: реєстрація по скану пальця, фотографування під час голосування, інтерактивний пульт делегата, з якого можна робити відео дзвінки в локальної мережі, переглядати мульти-медіа контент (відео, документи, фото, презентації). На пульті делегата передбачено функції суфлера, послуг, повідомлень. Пульт обладнано чутливим мікрофонним масивом, інтерфейс має всі необхідні порти та дозволяє одночасне використання двох пар навушників. Третя генерація пультів має екран 14” FHD, зарядний блок має USB-порт, т.т. заряджання відбувається через телефонний кабель.

 

Керуючий софт має модульну логіку, підтримує багатий функціонал: управління мікрофонами, формує списки делегатів, списки запитів щодо виступу, формує різноманітні звіти.

 

З великою приємністю Юхим розповів  про успіх партнерів АВ-ПРО, що у 2018 році та у 2019році   встановили подібні системи в Полтавської обласній адміністрації та Одеської міської раді.

 

Партнери мали можливість ознайомитися з цією системою безпосередньо після презентації.

 TAIDEN

Dietmar Bottcher, представник компанії Casio, пояснив особливості проекторів цього виробника. Casio були першими, хто першим відмовився від виробництва лампових продуктів, що є шкідливими для довкілля за вмістом ртуті.

 

Але 10 років тому, коли Casio започаткували безлампову традицію, альтернативна лазерна технологія була дуже коштовною, тому Casio і винайшли свій гибридний аналог, який використовує лазерний та світлодіодний джерела світлу разом.

 

Серії проекторів Advanced, Superior, Ultra Short пропонує так званий ES- (Educational Solutions –Освітні рішення) функціонал. Це бездротова передача контенту, модераторські функції (вчитель обирає зі свого пристрою відповідний контент одного з учнів, який буде виведено на проектор), автоматичне вмикання/вимикання проектору з наявністю живлення. Крім цього в проекторах ES встановлені деякі допоміжні шаблони (мапа, розлінована дошка та інш.)  В проекторах ES, які мають USB інтерфейс, встановлена пам'ять (RAM 2Gb), що надає вчителеві можливість завантажувати власні шаблони.

 

Проектор L8300HN – лазерний проектор потужністю 5000 Lm, 4К UHD, з широким набором інтерфейсів, гарними можливостями щодо горизонтальної та вертикальної корекції, які зроблять реальною майже будь-яку інсталяцію.

Його вартість приємно дивує!

 Casio

День семінару, можна без перебільшення сказати, пролетів! І це не диво: теми були цікаві, презентатори – професійні, багато з обладнання демонструвалося вперше, томи викликало інтерес.

 

Протягом семінару робилася зйомка усіх презентацій, які ми опрацювали та викладаємо у youtube канал AVPROKiev. Будь-ласка, користуйтеся! 

 

Зробімо 2020успішним разом!!!

 

 

 

 

 

 

 


Предыдущая новость    Следующая новость