[02.05.2020]

Бездротові системи конференц-зв'язку Barco ClickShare Conference надають все необхідне для тісної спільної роботи її учасників. У сучасному діловому світі можливості зручного та швидкого підключення до спільної роботи грають важливу роль. Завдяки бездротовій технології конференц-зв'язку ClickShare ви можете зв'язатися з колегами всього за кілька секунд. Інтуїтивна командна робота, безпроблемний обмін даними і надійний захист - все це виділяє ClickShare серед інших рішень. За допомогою бездротових систем конференц-зв'язку ви можете проводити власні наради з будь-якої точки і з будь-якого пристрою, що робить спільну роботу з віддаленими колегами дуже простою і зручною.

Лінійка систем ClickShare Conference CX-20, CX-30 та CX-50 виводить можливості для проведення конференцій на абсолютно новий рівень. Підхід до роботи докорінно змінюється! Все більш цифровий спосіб життя полягає у тому як ми взаємодіємо один з одним -бездротові конференції дозволяють більш тісно та ефективно співпрацювати з колегами, які працюють в різних місцях. Лінійка бездротових рішень для конференц-зв'язку Barco ClickShare сумісна з вашими наявними системами конференц-зв'язку і периферійними аудіо і відео пристроями - камерами, мікрофонами, звуковими панелями. Крім того, для її підключення не потрібні кабелі та адаптери. Це робить віддалені збори такими ж простими, як і особисті зустрічі. Розширюйте можливості взаємодії за допомогою програми для спільної роботи ClickShare App та пристроями для конференц-зв'язку ClickShare Button. Більш того, системи до ClickShare Conference пропонують ряд важливих і корисних функцій!


Компанія АВ-ПРО - офіційний партнер Barco в Україні. 

Купити обладнання Barco Ви можете у нас або у наших партнерів в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших містах України.

Задать вопрос


Предыдущая новость    Следующая новость