[28.05.2020]

Останні декілька років рішення з трансляції якісного зображення та професійного звуку спрощувалися з точки зору встановлювання та налаштування для користувача. Паралельно, ціна на такі рішення знижувалася.

 Технічно такі рішення вдосконалювалися апаратно і на програмному рівні завдяки покращенню   технологій обробки відео та звуку та оптимізації програмних алгоритмів.

  

 aver

Зараз маємо технічно завершені комплекти таких систем, які дозволяють транслювати відео та звук професійної якості як у відео-конференцію, так і в різні сервіси, наприклад, YouTube, Facebook або інші.

 

Приклад такої системи - Aver VC520 Pro, яка дозволяє одночасно передавати відео (за допомогою камери), аудіо (за допомогою спікерфону з масивом мікрофонів) на будь-які стримінгові сервіси потокової трансляції.

 

 vc520 Pro

 

Таким чином, сценарії використання Aver VC520Pro можуть бути досить різноманітними, наприклад:

 -        Відеоконференція через Skype, Zoom, Microsoft Teams чи інші програми  в переговорній кімнаті та трансляція в потокові сервіси

 -        Професійна чи домашня студія веб-трансляції

 -        Індивідуальне використання для власників бізнесу чи ТОП-менеджменту.

 -        Підготування та ведення архіву відео-контенту типу лекцій для учбових закладів чи навчальних матеріалів для бізнес-користувачів

 -        Та взагалі будь які задачі, що потребують систем легких у користуванні та налаштуванні з якісною передаючою зображення та звуку, а ще і з трансляцією.

 

 Впевнені, є багато чинників, що зроблять такі продукти, як Aver VC520Pro, популярними в серед блогерів, стриммерів, для потреб digital marketing (діджитальних маркетологів), тих, хто кожного дня робити розпаковки, тестування та завантажувати Youtube новим цікавим відео власного виробництва.

 

З Aver VC520Pro це легко, швидко та доступно!


Посилання на Aver VC520Pro в нашому каталозі товарів з ціноюКомпанія АВ-ПРО — офіційний дистрибьютор Aver на території УкраїниСледующая статья »