[26.11.2020]

 

HDMI-стандарт стає таким самим повсякденним для відеоапаратури, як USB для всієї іншої мобільної техніки. І як у випадку з USB-кабелями, ринок завалено дешевими, але й одночасно високоякісними товарами, сумнівної якості, які можуть негативно впливати на якість роботи вашої техніки.

 

AV-PRO рекомендує використовувати тільки якісні та надійні HDMI-кабелі від перевіреного виробника, компанії PureLink.

 

Нещодавно ми розповідали, що компанія PureLink випустила нову лінійку комутаторів та контролерів реле. Ясна річ, аудіо-відео техніка має бути під’єднання до них якісним HDMI-кабелем, який забезпечує передачу сигналу в 4К. Відповідно ми пропонуємо і радимо використовувати HDMI-кабель перевіреного виробника.

 

4K HDMI кабель Purelink PI1000

Універсальні кабелі для високошвидкісного HDMI-з’єднання з повною підтримкою 4K. Кабель PI1000 HighSpeed ​​HDMI пропонує все необхідне для хорошого з'єднання HDMI: потрійне екранування, високоякісними роз'єми та надчистий мідний дріт інтегровані в канал Ethernet (HEAC) й канал повернення звуку (ARC). Система Secure-Lock-System™ серії PureInstall була розроблена спеціально для більш безпечного і зручного підключення компонентів HDMI. Інноваційний та високотехнологічне виробництво портів єдиних у своєму роді, що значно збільшує тягове зусилля кабелю. Завдяки своїй високій надійності PI1000 ідеально підходить для професійних задач та обладнання.

 

4K HDMI кабель Purelink ULS1000 з системою Ultra-Lock

Кабель Ultimate серії ULS1000 HDMI з запатентованим захисним замком Ultra-Lock-System™ відповідає всім вимогам новітнього стандарту HDMI 2.0 і пропонує просту у використанні систему безпеки для всіх HDMI-з'єднань з її блокувальним перемикачем на 360°. Високоякісний, потрійний екранований мідний кабель OFC і 24-каратні позолочені контакти підкреслюють його кінцеву якість. Зрозуміло, кабель оснащений каналом повернення звуку та Ethernet (HEAC).

 

Який й би з двох кабелів ви не обрали, в будь-якому випадку, вони будуть повністю відповідати заданим стандартам та дозволять не хвилюватись про якість з’єднання до якої б техніки ви їх не під’єднали.


Следующая статья »