[17.12.2020]

 

 

ClickShare CSE-800. Спрощуємо роботу конференц-зали


ClickShare CSE-800 було спеціально створено для полегшення роботи та управління конференц-залами та різних кімнат для зборів. Являючись самою потужною системою в своєму класі, CSE-800 здатна об’єднати в одну систему до 64 людей,   з можливістю виводити дані з 8 джерел одночасно. 


А щоб все це не перетворилось на одну суцільну купу інформації, передбачена як ручна, так і автоматична система модерації.


Весь цей перелік функцій доступний на будь-якому пристрої: від ПК та Mac, до мобільного на будь-якій операційній системі. Різниця лише в тому, що для мобільних пристрої доведеться поставити просту та безкоштовну програму.


Подібних рішень на ринку досить багато, але CSE-800 відрізняється від більшості конкурентів дуже важливою особливістю сьогодення - захистом даних. Оскільки дана система створена не для розваг, а корпоративного використання в компанії Barco піклувались над питанням захисту даних. Більшість не здогадуються наскільки легко можна вкрасти дані через бездротові з’єднання, але CSE-800 має вбудовану систему захисту даних з одночасною підтримкою протоколів AirPlay та Google Cast.


Следующая статья »