[21.12.2020]

Понад 20 проекторів Digital Projection M-Vision Laser 21000 було задіяно, як частина мультимедійного оформлення фабрики Рошен в Києві.

Інсталяція, яка включала ілюмінаційне оформлення фонтанів та анімований фасад, здійснило французьке агентство світлового дизайну Les Eclaireurs. Спочатку спеціалісти мали лише розробити сім фонтанних шоу-програм та фронтальну систему освітлення, але згодом їм довелось розробити низку програм, які могли б створити загальну казкову атмосферу інсталяції, використовуючи комбінацію фонтанної та світлової анімації з музичними циклами.

Тож перед спеціалістами постала нелегка задача створення світлової інсталяції з необхідністю під’єднати все обладнання до єдиного центру керування. В результаті вибір припав на проектори від Digital Projection.

На думку спеціалістів, вибір припав на продукцію цього виробникам саме через високі  технічні характеристики лазерних проекторів у поєднанні з їх компактністю та співвідношенням якості та ціни. Лазерні проектори M-Vision Laser 21000 ідеально підійшли для задач завдяки технології ColorBoost+Red Laser, де червоні лазери поєднуються з лазеро-люмінофором, утворюючи найбільш реалістичні та насичені кольори.

Додатковою перевагою цих проекторів була здатність утворювати однаково чітке та яскраве зображення незважаючи на несприятливі погодні умови Києва, такі як туман або опади, які досить нерідкісні в цьому регіоні України.

 

Монтаж було розпочато в березні 2020-го, а вже у квітні почались перші пілотні запуски системи.

 

Загалом було розроблено цілу низку різних мультимедійних програм для різних сезонів та подій. Від літньої інсталяції до новорічних шоу.

 

Ключовою перевагою використання подібної системи — відсутність необхідності переоформлювати весь фасад під потреби сезону або події, достатньо лише запустити наступну інсталяційну програму. Уявіть, наскільки поменшало роботи в електротехніків компанії, яким вже не треба розвішувати кілометри гірлянд для прикрашання заводу на Новий рік?

 
 


Предыдущая новость    Следующая новость