[28.01.2021]

Не буде новиною твердження, що наша державна сфера досить аморфна та не особливо бажає інтегрувати різні технічні нововведення. Ця ситуація також типова й для освітніх закладів. І не в останню чергу через слабку обізнаність вчителів в сучасних технологіях.

AV-PRO, як офіційний дистриб’ютор інтерактивних дошок та дисплеїв, цілком зацікавлений в тому, щоб навчальні заклади, які придбали для себе подібну техніку ще й активно її використовували в навчальному процесі. Тому ми в кооперації з досвідченим тренером проводимо навчальні курси для підвищення кваліфікації вчителів, щоб вони могли в повній мірі використовувати техніку та розвивати інтерактивну частину навчального процесу.

За 6 годин очного курсу вчителі отримують вичерпне розуміння цифрової техніки та технологій, принципів інформаційної комунікації з учнями та принципів впровадження інновацій в навчальний процес. Звучить можливо фантастично, але це все цілком реально.

AV-PRO - це соціально-відповідальна компанія, яка продовжує підтримку своїх продуктів не тільки в формі гарантійного сервісу, що є додатковою конкурентною перевагою мати справу саме з нами.


Предыдущая новость    Следующая новость