[10.02.2021]

Компанія infobit вже встигла зарекомендувати себе як виробник, чия AV-техніка відрізняється універсальністю. Але з iSpeaker М300 вони вирішили зайти на ринок конференц-динаміків з незвичної сторони.


Поки що тільки анонсований прилад буде мати функцію покращення звучання голосу. Алгоритми динаміку будуть оптимізувати голос в режимі реального часу та зменшувати навколишній шум. Для цього, крім хитрого алгоритму, в новинку додали масив з чотирьох мікрофонів. Це має забезпечити захоплення звуку в діапазоні 360.


Іншою конкурентною перевагою, виробник називає здатність вирівнювати звучання голосу незалежно від відстані до мікрофона та гучності з якою розмовляє оратор. Ті, хто його слухатимуть, будуть чути його з постійною силою звуку.


І вже традиційна легкість під’єднання: через Bluetooth-з’єднання або ж через USB-C, кому як зручніше. Ну на момент початку продажів, динамік буде мати підтримку та сертифіковано самими популярними сервісами для онлайн зв’язку (Skype for Business, Cisco Webex, Zoom, Teams, GoToMeeting тощо).


І якщо вам здається, що це досить очікуваний набір функцій, то як козир в рукаві infobit залишили саме цікаве на фінал - iSpeaker М300 повністю бездротовий динамік, який здатен працювати до 24 годин без підзарядки завдяки 6,500mAh батареї, що дозволяє використовувати його як павербанк для мобільного телефону.

 
 

 


Предыдущая новость    Следующая новость