[10.06.2021]

Брюссельский планетарій отримав 360° вид на зірки завдяки технологіям Barco


В квітні 2021 року Брюссельський планетарій відкрив оновлений купол, оснащений 8 найсучаснішими проекторами Barco F70-4K8, які генерують неперевершеної якості зображення, працюючи в тандемі з потужним астрономічним програмним забезпеченням.

Брюссельський планетарій - це один з найважливіших планетаріїв у Європі та провідна визначна пам'ятка Бельгії з багатим та захоплюючим досвідом. Планетарій є частиною Королівської обсерваторії Бельгії, визнаної у всьому світі за якісні дослідження в науках про Землю та Всесвіт. Планетарій має міжнародну наукову репутацію, а з куполом діаметром 23 метри він є одним з найбільших в Європі.

Донецький планетарій

 

Керівництво планетарію планувало оновити свою експозиційну програму за рахунок сучасних технологій. І вони звернулись до Barco та RSA Cosmos, дочірньої компанії Konica Minolta Group. Це була не перша їх співпраця. В 2009 році, за підтримки компаній AV-PRO та Літер було забезпечено роботу нового Донецького планетарію, що зробило його першим цифровим планетарієм Європи. Саме з цієї причини Брюссельський планетарій вирішив використати саме проектори Barco.

Для нового цифрового планетарію Barco надав 8 своїх проекторів F70-4K8. Лазерні люмінофорні проектори забезпечують рівень яскравості 7500 люмен, приголомшливі зображення з роздільною здатністю 3840*2400 (4K UHD), а також неперевершену якість і контраст чорного, що дозволяє планетарію показувати найяскравіші зірки на глибокому чорному небі. Вражає і гарантійний термін роботи проекторів - до 60 000 годин.

"Такий термін служби є значним прогресом у порівнянні з попередньою проекційною системою, коли лампи потрібно було змінювати кожні 700 годин", - говорить Родріго Альварес (Rodrigo Alvarez), директор планетарію.

Крім цього, Barco також надаватиме пріоритетну підтримку та профілактичне обслуговування протягом 10 років, згідно зі своєю програмою обслуговування EssentialCare.

Нагадуємо, що AV-PRO являється дистрибьютором компанії Barco в Україні.


Предыдущая новость    Следующая новость