iShare Plus - це високопродуктивний комутатор для презентацій BYOD з можливостями дротових і бездротових презентацій. Він оснащений вбудованим модулем Wi-Fi і підтримує кілька підходів з питань доступу, включаючи Airplay Mirroring, Miracast, фізичні інтерфейси (HDMI, VGA і USB-C) і USB-ключ, за допомогою якого ви можете проектувати вміст екрана вашого комп'ютера (Mac/Windows) або мобільний пристрій (iPhone/iPad/Android) на дисплей в режимі Multiview.
Особливості:

- Багатоканальна презентація з регульованою компонуванням екрану.

- Підтримує бездротовий зв'язок через Airplay, Miracast і USB Dongle.

- Швидке плавне перемикання як для єдиної думки, так і для режиму Multiview.

- Підтримує вхідний дозвіл HDMI до 4K @ 30 Гц 4: 4: 4.

- Підтримує роздільну здатність HDMI до 4K при 60 Гц 4: 4: 4.

- Детальна і зрозуміла інформація OSD.

- Підтримує розширення USB і керування перемиканням між трьома хостами USB.

- Пропонує кілька підходів до управління: кнопки передньої панелі, веб-інтерфейс і Telnet API.

- Макет Multiview налаштовується кінцевим користувачем.


Кілька локальних пристроїв

iShare Plus підтримує 4 локальних входу: VGA зі звуком, HDMI 1 з KVM, HDMI 2 з KVM і USB-C.


Він сумісний з універсальною камерою INFOBIT VB30 або USB-камерою і клавіатурою / мишкою сторонніх виробників.Підтримка бездротових донглівВін підтримує бездротове дублювання екрану усіма моделями ключів iShare:
- ключ USB-A
- S21 (HDMI + тип C, ключ 2-в-1)
- K31 (HDMI + USB + тип C, ключ 3-в-1)
Максимум 8 ключів можуть одночасно відображати бездротові джерела на екрані

Кілька режимів відображення та керування
IShare + підтримує кілька режимів відображення та керування: 1 зображення, 4 зображення, 6 зображень, 7 зображень і 8 зображень з різних пристроїв на одному екрані.

Перемикання можна контролювати за допомогою кнопок, веб-інтерфейсу, API або RS232.
Рішення iMeeting
Ми не продаємо тільки iShare +, ми пропонуємо комплексне рішення, за допомогою якого вам буде простіше побудувати конференц-зал. INFOBIT iMeeting - це наше універсальне рішення для поширення аудіо-відео, призначене для вашого переговорного простору в конференц-залі середнього розміру.

Комутатор для презентацій 4K60Hz 4x2 з Multiview, BYOD і KVM (модель: iShare +), універсальна USB-відеокамера для конференцій (модель: VB30), комплектні бездротові презентаційні ключі (модель: iShare), вбудований в стіл кабельний бокс (Модель: iBox ), супершвидкісний активний оптоволоконний кабель і інші високопродуктивні дротові з'єднання - все це разом в одному комплексі, що призводить до безмежних можливостей презентації та спільної роботи з потужними опціями керування, включаючи RS232, веб-інтерфейс, IP, кнопку і повністю керовану 10-клавішну панель керування (модель : iCon-10).To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.