Уявіть простір для співпраці, де найкращі ідеї об’єднуються для обговорення. Кожен хоче використовувати ноутбук, щоб зробити свій крок на віддаленій дошці, зробити на ньому нотатки, перейти на інший креатив, щоб обговорити свій кут, переключитися назад і знову щось швидко написати на дошці... Давайте будемо відвертими, звичайні кімнати для переговорів не дозволяють це робити для спільного використання. Більшість систем розповсюдження HDBaseT передають лише відео, і якщо ви хочете, щоб сигнали введення дотику, зроблені на дошці, надходили назад до кількох джерел, вам знадобиться інше обладнання. Фактична співпраця - це не просто спільний доступ до екрану, він повинен передбачати оперативну та миттєву взаємодію.


Тут нам встає в пригоді PT-SW-HDBT41 від PureLink. Цей унікальний перемикач HDBaseT 4x1 розширює та перемикає до чотирьох джерел HDBaseT на інтерактивний екран. Використовуючись разом із розширювачем HDBT, що підтримує HID, таким як PureTools PT-HDBT-1002, входи, зроблені на екрані або дошці, згадані вище, будуть передані назад на вихідний пристрій через USB, зберігаючи весь ваш прогрес і зберігаючи вам робити окремі нотатки під час наради. Навіть із стандартними, неприхованими розширювачами HDBaseT, пристрій все ще є відео-перемикачем із віддаленим джерелом, що підтримує 4K, і великим радіусом дії.


Зробіть свою кімнату такою ж розумною, як дошка, якою ви користуєтесь. Перемикайте сигнали з чотирьох джерел HDBaseT на один інтерактивний екран і транслюйте дії, зроблені на екрані, назад відправнику. Уникайте робити подвійних нотаток і дозвольте собі ділитися своїми успіхами з колегами.To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.