Традиційно, при словах комп’ютерний клас ми уявляємо купу стаціонарних ПК. У такої системи є ряд недоліків: кожен комп’ютер потребує окремого адміністрування, купівлі окремої ліцензії ПЗ та й комплектуючі до кожної робочої одиниці слід купувати окремо. Не сама приємна річ з точки зору того ж вчителя інформатики.


З іншої сторони, є рішення від vCloudPoint - нульовий клієнт яке потребує лише одного комп’ютера, необхідну кількість моніторів з мишками та клавіатурами ну і сам нульовий клієнт. Суть винаходу — розподіляти потужності одного центрального комп'ютера (сервера) між усіма робочими станціями.


Маленька коробочка для великих задач

У порівнянні зі стандартним комп’ютерним класом, це дає можливість позбутись обслуговування всіх комп’ютерів, бо сам нульовий клієнт є нічим іншим як мережевим пристроєм для доступу до потужностей центрального сервера. Сам же нульовий клієнт коштує менше миршавого компа, що дозволяє непогано виграти в ціні. Одночасно з тим він створює враження роботи за звичайним комп’ютером.
Інновація в економію

Хтось може зауважити, що центральний комп’ютер з набором на 30 робочих терміналів обійдеться як звичайний навчальний комп’ютерний клас, а як наслідок, нащо “вигадувати колесо”? Але на тлі постійного росту цін на електроенергію, використання цього рішення дозволяє значною мірою знизити кількість спожитої енергії, що дає значний ціновий виграш в тривалій перспективі. Тобто впровадження цієї системі діє стає вигіднішим в перспективі, при чому в досить осяжній, оскільки споживання  


Скупий платить багато разів

Також чим більша кількість комп’ютерів, тим більша кількість ліцензій з відповідним ПЗ необхідна. А це так само відчутним тягарем для бюджету організації. На противагу, нульовий клієнт не порушує користувацькі угоди, оскільки всі програми інсталюються лише на один комп’ютер і запускаються з нього ж.


Сучасний комп’ютер — це багато рухомих частин, які виходять з ладу після двох-трьох років активного використання. Але у випадку з мережевим терміналом, яким і є vCloudPoint, термін роботи як мінімум 10 років. Все через те, що в напівпровідниковій платі немає чому ламатись. Єдине, чого воно боїться — це сильних стрибків напруги.


Ключовий інструмент вчителя

Ну і наостанок, нульовий клієнт дозволяє суттєво полегшити життя вчителям через контроль роботи учнів завдяки спеціальній робочому ПЗ, vMatrix Server Manager, яке безкоштовно йде в комплекті з самими модулями. Система управління класом дає доступ саме до тих сайтів, програм та файлів, які потрібні учню саме в той чи інший момент навчального процесу. Також слід згадати й про стандартний набір вчителя з перегляду екрану кожного учня, можливості показати свій екран або екран будь-якої зі станцій всім іншим та розібрати, наприклад, виконання задачі.

 
 


 To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.