Newline покращує не тільки модельний ряд, але й програмне забезпечення своїх інтерактивних дисплеїв. Нещодавно оновилась “прошивка” дисплеїв серії Atlas та Mira до версії 4.4.7. Патч в першу чергу розширює інструментарій “білої дошки”, але не обходить увагою й інші функції та опції.


Почнемо з покращень “білої дошки”. Першим пунктом йде збереження сеансів у вигляді файлу формату .iwb. Тепер, наприклад, при розборі великої теми, яка розтягнута на декілька уроків, викладач може зберегти об’єкти на білій дошці у спеціальний файл та назвати відповідним чином. Зберегти файл можна як на самому пристрої, так і у під’єднаному “хмарному” сховищі, якщо наступного разу доведеться продовжувати з іншого пристрою. А коли прийде час продовжувати розбір, відкрийте необхідний файл і працюйте з того місця, де зупинились. По закінченні розбору теми, файли можна видалити.

 


З’явилась нова функція “білої дошки” - вбудований YouTube-програвач. Вставляйте відео прямо з Youtube у вигляді плаваючого вікна. Саме ж відео можна показувати як в окремому вікні, так і в повноекранному режимі.


Наступними йдуть геометричні лінійки. Просто оберіть потрібну лінійку та використайте на дошці. Вимірюйте зображення або малюйте “під лінієчку” одразу на екрані. Раніше відсутність цієї функції була одним з проблем неможливості використання інтерактивних дисплеїв на уроках геометрії. Тепер з цим покінчено.Переходимо від “білої дошки” до наступних оновлень. Нові налаштування мережі Wi-Fi. Нова прошивка включає автоматичне оновлення мережевих налаштувань. Тепер можна додавати приховані мережі вручну та встановлювати пріоритету для мереж з найсильнішим сигналом. Функція “Додавання мережі” дозволить адміністратору вручну ввести SSID прихованої мережі й через IFPD під'єднатися до неї.


Для передачі файлів вмикається з'єднання Bluetooth, але тільки при використанні відповідного апаратного рішення через ключ. Bluetooth запропонує з'єднання і передачу даних. Як і в серії RS+, дані будуть передані в File Commander.


Було оновлено і браузер дисплею. Тепер для перегляду сторінок в Інтернеті буде використовуватись Chromium. Таке рішення дозволяє запустити ряд апаратних рішень безпосередньо у браузері. А структура адміністрування браузера така, що захищає його від інсталяції учнями небажаних розширень.


Також було змінено принцип роботи фізичної кнопки вимкнення. В режимі адміністратора додана нова функція для увімкнення і відключення кнопки фізичного вимкнення екрану. Це було зроблено спеціально для шкіл, щоб діти не вимикали екран під час занять через засоби віддаленого під’єднання та керування.Але це не останній елемент розроблений для використання дисплеїв в школах. Реалізовано новий інструмент Newline Classroom. Це набір віджетів, які можуть стати в пригоді під час уроку: календар, таймер, секундомір, зум частини екрану з затемненням іншої.


Що ж, як бачимо, оновлення 4.4.7 направлене на навчальний сектор та на те, щоб зменшити потребу у необхідності придбання OPS-комп’ютера. А ми хочемо нагадати, що AP-PRO являється ексклюзивним дистриб’ютором продукції Newline в Україні.


To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.