True


Компанія Crestron представила свою нову розробку — серію конференц саундбарів UC-SB1. Прості у використанні, у стильному та елегантному дизайні, вони мають стати в пригоді для тих, хто регулярно проводить відео наради та хоче мати якісний звук.


Лінійка звукових панелей створена для малих та середніх приміщень, які відводять для зустрічей в сучасних офісах. Молодша модель, UC-SB1, являє собою мікрофон та динаміки. Але інноваційна система мікрофону, дані з якого обчислює чіп Intel Movidius, здатна якісно сприймати звук на відстані до 5 метрів. В цей час мікрофон автоматично фокусується на “джерелі звуку” для кращої передачі звучання. Той же чіп відповідає за відсіювання луни та ліквідацію сторонніх шумів.


За якісне відтворення звуку відповідає система з шести динаміків та одного центрального сабвуфера. Але в разі, якщо якимось чином вбудованої аудіо обладнання буде недостатньо на задній панелі передбачено аналогові порти для під’єднання додаткових динаміків або мікрофону.


Якщо комусь крім звуку знадобиться ще й бачити своїх співрозмовників, UC-SB1 має USB 3.0 порт для під’єднання відеокамери.


Старша модель, UC-SB1-CAM, підійде для тих, хто хоче мати якісну ширококутну камеру вже в комплекті. Камера — це ключова відмінність двох моделей одного ряду.


Попри чималі розміри, конференц система не буде займати багато місця на столі, як створена для кріплення на стіну, поруч з екраном для відеозв'язку.


Ну і зрозуміла річ, працює це все за принципом “plug & play” через USB порт, що не вимагає витрачати купу часу на налаштування.To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.