True

Компанія AV-PRO – дистриб'ютор найкращих світових виробників AV-IT обладнання. 


AV-PRO працює на ринку професійного AV-IT обладнання з 2003 року.


Дилерам ми пропонуємо комплексний технічний супровід, від проектування до шефмонтажу та подальшого гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування. Рішення, які ми розробляємо для наших партнерів, завжди індивідуалізовані, враховують поставлені завдання та пропонують оптимальний набір елементів.

Для нас важливо зберігати власну ринкову актуальність, саме тому ми уважно стежимо за технологічними новаціями, тенденціями, продуктовими новинками. Ми ділимося цією інформацією з партнерами та виступаємо провідниками інновацій.


 

Наш продуктовий портфель постійно поповнюється. На сьогодні АВ-ПРО – офіційний дистриб'ютор наступних брендів:

Aver, Barco, Crestron, Epiphan, ITC, LifeSize, Newline, Optoma, Oray, Panasonic, Projecta, PureLink, Taiden, Turning Technologies, vCloudPoint, YesVision.


Дилерам ми пропонуємо продукти та рішення для наступних ринків:

• освіта, від дошкільної до вищої школи: інтерактивні комплекси, дисплеї, системи опитування та ін. інтерактивні продукти, а також комп'ютерні класи, електронний тир Захисник Вітчизні, програмні продукти для створення навчальних матеріалів та управління класною діяльністю;

• корпоративний та державний сектори: рішення для ефективних комунікацій, включаючи відеоконференцзв'язок (ВКС), конференц/конгрес-системи, системи голосування, озвучування, екрани колективного користування для диспетчерських, центрів прийняття рішень, а також навчальні центри з елементами VR&AR та ін. ;

• музеї та театри: інтерактивні дисплеї, аудіо-гід та ін.;

• медичні установи: телемедицина, діагностичні, хірургічні, ендоскопічні, мамографічні, радіологічні монітори, монітори для пацієнтів, робочі станції медичного персоналу, планшети та ін;

• ринок автоматизації та управління: рішення «розумний дім», «інтелектуальна будівля»;

• ринок цифрової реклами digital signage: інформаційні (інтерактивні) дисплеї для внутрішньої та зовнішньої реклами;

• цифрові/домашні кінотеатри.


Ринки AV-IT рішень відрізняються динамічністю.


Так, освіта, приймаючи глобальні тренди на оснащення, починає змінюватися. Формується запит на активну освіту. Вчитель-лектор поступається місцем вчителю-організатору. Тепер у завданнях вчителя забезпечення самостійної та командної роботи учнів на базі цифрових технологій. Учень презентуючий, учень у команді, учень-експериментатор вимагають забезпечення нових інструментів у навчальній аудиторії.


AV-IT інтеграція пропонує нові рішення. Вже недостатньо обладнати навчальний клас інтерактивною дошкою, проектором та ноутбуком або інтерактивним дисплеєм із вбудованим комп'ютером. Тут має бути місце і для комп'ютеризованого робочого місця (з чим чудово справляється клас на нульовому клієнті vCloud), і для рішень BYOD NewLine, Triupmph (бездротовий обмін даними між планшетом учня та дисплеєм/інтерактивною дошкою), і для систем бліц-тестування TurningTechnologies. У таких навчальних аудиторіях, де панує творча атмосфера колективної взаємодії, потрібна система озвучування ITC.


Для дистанційного навчання підійдуть рішення від Epiphan щодо захоплення відео-аудіо сигналу з трансляцією, архівацією (в т.ч. та хмарної) з можливістю віддаленого перегляду лекцій.


Ринок корпорацій та державних установ змінюється під впливом тих же тенденцій BYOD, потреби ефективної експлуатації бізнес-площ (Crestron Fusion), тренду використання ВКС (відеоконференцзв'язку), що посилюється, в роботі корпорацій і державних адміністрацій. Виробники множинних AV-IT пристроїв пропонують проактивний метод контролю та підтримки обладнання шляхом хмарного моніторингу та усунення програмних помилок. Загалом переговорні та конференцзали змінюються, вони різноманітніші та їх стає більше. Але наповнення та функціонал зон спільної роботи так чи інакше стандартизувалися: це інтерактивні дисплеї з вбудованою ВКС (NewLine серії Х та VN) або реалізованою у вигляді окремого програмно-апаратного рішення (LifeSize, AVER, VHD, Crestron Mercury), це обов'язковий BYOD (Barco ClickShare та ряд альтернативних рішень), це запис та архівування аудіо-відео інформації (Epiphan). Ускладнюються завдання щодо комутації та транспортування аудіо-відео сигналу, з ними відмінно справляється німецький PureLink. Окремо відстоять у цій ніші проекти щодо оснащення центрів прийняття рішень (диспетчерських) та навчальних центрів, в основі яких моделювання технологічних процесів. Для таких проектів ми пропонуємо екрани колективного користування (Barco та ін.), елементи будівництва VR, озвучування та контроль доступу ITC, системи керування кліматом та іншими підсистемами на базі Crestron.


Музеї та театри гідно оцінили безлампові проектори Casio, перевірені часом та вимогами клієнтів Panasonic, Optoma.


Для ринку телемедицини ми пропонуємо відеоконференц-зв'язок високої точності LifeSize, проектори Barco, які мають сертифікат DECOM, спеціальні діагностичні монітори Barco. Захоплення зображення з ендовідеокамер та його подальша трансляція на віддалені монітори здійснюється за допомогою обладнання Epiphan.


Для вирішення завдань з управління обладнанням та автоматизації інженерії ми пропонуємо обладнання одного з найкращих виробників у цій галузі – компанії Crestron. "Розумний будинок", побудований на Crestron - це якість, надійність, практично безмежний функціонал. Crestron успішно вирішує завдання управління HVAC (heating, ventilation, airconditioning – опалення, кондиціювання повітря), світлом, жалюзі, інженерними, телекомунікаційними підсистемами, безпекою об'єкта та всілякою аудіо-відео технікою. Total House від Crestron це ще й централізований розподіл відео та аудіо сигналів.


Для домашніх кінотеатрів ми пропонуємо проектори Panasonic, Optoma, екрани Projecta будь-яких типів та розмірів (включаючи розробку екрану на замовлення за індивідуальним проектом).


Наші дилери – наша гордість та водночас предмет уваги та турботи. Тому ми виокремлюємо значну кількість ресурсів на освітні заходи для наших партнерів. За роки роботи ми створили розгалужену дилерську мережу, яка включає усі регіони України.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.