Реалізація системи та трансляції лекції в центрі ITSEA (на базі Інституту прикладного системного аналізу) 

Один із найкращих вишів України, Національний Технічний Університет «Київський Політехнічний Інтститут», вкотре підтвердив обґрунтованість своєї репутації.


31 жовтня на базі Інституту прикладного системного аналізу (ІПСА) відкрився центр ITSEA в рамках європейського проекту TEMPUS IHSITOP.


Таким чином Україна приєдналася до програми, в якій вже беруть участь Німеччина, Австрія та Угорщина. Університети цих країн об'єдналися за допомогою відеоконференцзв'язку в єдину мережу, яка дає змогу викладачам, студентам та бізнесу спілкуватися. Мета проекту TEMPUS IHSITOP полягає у залученні студентів IT-спеціальностей ще на етапі навчання до розробок продуктів для реального бізнесу.


З технічного погляду центр ITSEA реалізований на базі платформи від компанії Lifesize. Lifesize – один із світових лідерів з виробництва апаратних та програмних продуктів для відеоконференції. За допомогою відео-центру Lifesize UVC Video Center КПІ отримав найповніший функціонал, який може запропонувати на сьогодні відеоконференцзв'язок, а також наступні найважливіші можливості в контексті сучасної освіти:

- on-line трансляція лекцій як HD;

- запис та зберігання лекцій на відео-порталі;

- підключення та участь зовнішніх лекторів та студентів в on-line лекціях КПІ.


У результаті КПІ вже сьогодні інтегрується в глобальний освітній процес, відкриваючи для своїх студентів доступ до найкращого, усуваючи будь-які бар'єри на їхньому шляху до актуальних та прикладних знань.


Центр ITSEA забезпечує можливість комунікацій між студентами та замовниками IT-продуктів. Обидві сторони у виграші: студенти ще у стінах ВНЗ долучаються до сучасних бізнес-технологій та інструментів, бізнесмени економлять час та гроші на перельоти та зустрічі з програмістами-розробниками.


Технічним консультантом, розробником та імплементатором проекту зі створення центру ITSEA виступила компанія «ДЕКОМ Україна».


Компанія AV-PRO брала участь у проекті, здійснюючи постачання продуктів Lifesize.


Lifesize – розробник та виробник ВКС рішень, який відомий своїм інноваційним духом та високою клієнто-орієнтованістю. Lifesize була першою компанією, яка запропонувала світові ВКС у HD-якості, а також концепцію SMART VIDEO. Підтримуючи свій статус лідера індустрії, Lifesize у 2014 запропонувала рішення Lifesize Cloud – хмарний відеоконференцзв'язок як HD та з функціоналом найкращих апаратних продуктів на ринку ВКС.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.