Комп'ютерний клас на нульовому клієнті

Впровадження запропонованого рішення зменшує витрати на модернізацію парку обчислювальної техніки, на обслуговування і ремонт системи, на оплату електроенергії.

Гібридна аудиторія 

Ефективне рішення для підтримки навчання в умовах пандемії. Це майданчик для співпраці та навчання, що дозволяє зручно та ефективно викладати навчальний матеріал учням, які є присутніми в аудиторії, і тим, хто знаходиться вдома, але приєднався до уроку в режимі відеоконференції.

Інтерактивний тир

Тренажер для освітнього курсу старшої та середньої школи «ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ». Оновлений програмно-апаратний комплекс, за допомогою якого вчитель може ефективно формувати в учнів навички прицільної стрільби з гвинтівки, автомата та пістолета.

Рішення для диспечерських центрів

AV-PRO пропонує рішення для диспечерських центрів аеропортів, залізничних вокзалів, центрів контролю дорожнього руху та інших потреб глобального моніторингу.Програмний комплекс контролю та керування відеостін


Диспетчерські стають дедалі складнішим середовищем. TransFormN, мережева платформа візуалізації Barco, є потужною відповіддю на сучасні виклики.


Технології відеостін

Порівняння технологій на основі рідкокристалічних панелей (LCD), кубів із зворотною проєкцією (RPC) та світлодіодних екранів (LED) для побудови відеостін в диспетчерських, кризових центрах та командних пунктахРішення для потреб військових 

Будь-яка війна - це війна технологій. Менша, але більш технологічна армія може подолати більшого за чисельністю ворога. 
Саме активне використання сучасних технологій з перших днів повномасштабного вторгнення дозволяє стримувати навали ворога і проводити контр-наступальні дії.Системи гучномовного зв'язку

Системи гучного зв'язку та сповіщення актуальні завжди, як у військовий так і у мирний час. 
Важливо, щоб система була універсальна та багатофункціональна. Пропонуємо ознайомитись з рішеннями для застосування у навчальних закладах, банках, місцях відпочинку та інших громадських об'єктах. 

Cистеми оповіщення


Система призначена для інформування людей про надзвичайні ситуації, трансляції сигналів тривоги та оповіщення, інформаційних повідомлень різного характеру. Забезпечує зв'язок з черговим або зі службами порятунку.Конференц-зали

Асортимент пристроїв TAIDEN вражає: є близько п'ятдесяти моделей делегатських пультів з різним набором функцій та дизайном, здатних задовольнити будь-які вимоги, поставлені перед організаторами конференції.

Система голосування Голос-UA

Система електронного голосування Голос-UA призначена для автоматизації процесів підготовки та проведення засідань сесій органу місцевого самоврядування, а також для опрацювання результатів голосування депутатів з метою заповнення затверджених форм звітних документів.

Розумний будинок


AV-PRO пропонує реалізацію “Розумного будинку” на основі технічнічних рішень компанії Crestron, яка являється передовим брендом в цьому сегменті. To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.