РІШЕННЯ ВІД AV-PRO ДЛЯ ПОТРЕБ ВІЙСЬКОВИХ

Будь-яка війна - це війна технологій. Менша, але більш технологічна армія може подолати більшого за чисельністю ворога. Про це розповідає відома книга Джареда Даймонда «Рушниці, мікроби та сталь. Долі людських суспільств».


Саме активне використання сучасних технологій з перших днів повномасштабного вторгнення в лютому 2022 дозволяє стримувати навали ворога і проводити контр-наступальні дії.

Всі бачили в різних фільмах командні пункти, де в одному приміщенні зібрано багато моніторів. На них в режимі реального часу виводяться дані з поля бою, а генерали і полковники приймають рішення про подальші дії. Насправді, сьогодні подібні кімнати присутні не тільки в ГЕНЕРАЛЬНОМУ ШТАБІ, але й в штабах на нижчих рівнях, аж до пунктів управління полком або бригадою та на КСП батальйонів.

   
  *фото надано для інформативності

І для виводу великих обсягів інформації в одному місці ідеально підходять відео-стіни Profilyne (<Магазин | AV-PRO>).


Безрамкові або вузькошовні монітори, що формують велику відеостіну, дозволять виводити декілька джерел відеоданих одночасно. Наприклад, сітку доступних відео-трансляцій з БПЛА на декілька екранів одночасно в певній зоні стіни, в інший частині - дані з мапи інформаційної обізнаності “Дельта”.


На відеостіні ще вистачить місця для збільшеного відео з конкретного дрону і навіть більше. Повірте, у військових дуже багато відео та цифрової інформації, яку вони мають обробляти і спостерігати. Ну а щоб це все правильно вивести на стіну та розподілити по її площі знадобляться спеціальні контролери відео-стін (<Магазин | AV-PRO>).

Сучасні зміни в ЗСУ призвели до того, що діджиталізація дійшла і до штабів ще нижчого рівня - КСП рот та окремих взводів. І тут в нагоді їм стануть інтерактивні дисплеї Newline.


 * фото надано для інформативності

Крім того, що на них так само можна виводити відео-трансляцію з дронів, які висвітлюють бойову обстановку над позиціями, це неймовірно зручний засіб проведення брифінгів. Особливо для підрозділів розвідки та загонів спеціального призначення. Завдяки тому, що на дисплеях вже стоїть ОС Android, на нього без проблем встановлюється ПЗ “Кропива”. В такому випадку, дисплей починає грати роль ротного або взводного засобу акумуляції інформації перед передачею далі, та місця розподілу інформації для підлеглих.


Touch-властивості дисплея стають в нагоді під час створення сцен з необхідними даними для командирів груп, окреслення їхніх задачі та передачі таких сцен на їхні мобільні прилади з ПЗ “Кропива” через Bluetooth.


Сенсорна технологія: ІЧ

ОС: Android 8.0

Кут огляду: до 178° 

Роздільна здатність: 4K Ultra-High Definition 

Взаємодія: стилус/пальці, 20 торкань/multi-touch

Підключення пристроїв: 4 порти HDMI і Display Port

Комп’ютер OPS (Windows): опціонально 

ПЗ в комплекті: Engage, NewLine Cast, NewLine Broadcast, NewLine Display Management  

Швидке та просте підключення завдяки plug & play USB-C

Сенсорна технологія: ІЧ

ОС: Android 11.0

Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0

Кут огляду: до 178° 

Роздільна здатність: 4K

Взаємодія: стилус/пальці, 20 Windows / 20 Android торкань/multi-touch

Комп’ютер OPS (Windows): опціонально 

ПЗ в комплекті: Engage, NewLine Cast, NewLine Broadcast, NewLine Display Management  

Швидке та просте підключення завдяки plug & play USB-C

Сенсорна технологія: ємкісна/Optical Bonding PCAP

ОС: Android 11.0

Wi-Fi 6, Bluetooth 5.0

Кут огляду: до 178° 

Роздільна здатність: 4K

Вбудована AV-система: камера 4K, масив з 8 мікрофонів, динаміки 20Вт, сабвуфер

Взаємодія: стилус/пальці, 40 Windows / 20 Android торкань/multi-touch

Комп’ютер OPS (Windows): опціонально 

ПЗ в комплекті: Engage, NewLine Cast, NewLine Broadcast, NewLine Display Management  

Швидке та просте підключення завдяки plug & play USB-C


Додатково в підрозділах є пукти управління розвідкою, куди стікається вся наявна інформація про ворожі та союзні сили. За допомогою спеціального ПЗ, пункти управління розвідкою здатні візуалізувати інформацію, яку отримують з різноманітних джерел про ворожі сили противника. І найзручніше це буде зробити також на інтерактивних дисплеях. На них це легко і зручно збірати у відповідні презентації для доповіді. А всі, хто служив  при штабах, знають, що ніде так не люблять красиво оформлені презентації, як в армії.


Але великого інтерактивного дисплею для цього може бути забагато, а от інтерактивний монітор Flex підійде найкраще. Його діагоналі 27'' так само достатньо для того, щоб вивести на екран всі необхідні дані, і не витрачати такий коштовний час на безкінечний скролінг. Інтерактивний екран дозволяє більш точно керувати зумом та розподіляти об’єкти на мапі.

Newline Flex


27-дюймовий сенсорний монітор з роздільною здатністю 4К;

• кут нахилу до 45°;

8 мікрофонів з луно-і шумозаглушенням;

4К-камера з можливістю нахилу і розвороту на 180°;

• розпізнавання пальця і ​​стилуса з 1024 ступенями натискання і кутами нахилу в додатках Microsoft;

• порт USB Type-C для підключення комп'ютерів c можливістю передачі аудіо та відео, а також зарядки ноутбуків;

• фірмова технологія Optical Bonding, що забезпечує максимальний комфорт від взаємодії з екраном;

• сумісний з Microsoft Teams, Zoom, BlueJeans, Google Meet і іншими додатками для відеозв'язку.

• комплектується активним стилусом, оптимізованим під Windows Ink.

Але крім візуальних переваг не слід забувати, що техніка, особливо військова, хоч і в штабах, має бути витривалою. Часто КСП і штаби роблять в підвалах, які не завжди добре вентилюються, мають підвищену вологість повітря та купу пилу. І чим ближче до переднього краю, тим важче підтримувати подібні приміщення в ідеальному стані. І саме через ненайсприятливіші умови експлуатації техніка, зовні ціла, виходить з ладу. Тому той факт, що дисплеї Flex мають підвищену пило та вологостійкість у порівнянні з їх найближчими аналогами, робить їх найкращим вибором в умовах, що ми описали вище.

3D-друк

Ще до недавна непромисловий 3D-друк вважали забавкою. Але сьогодні "домашні" 3D-принтери стали буденністю для військових. Всі ми любимо дивитись як новий тип зброї, БПЛА, скидають на ворога свій небезпечний вантаж. Але далеко не всі знають, що більшість деталей для цього надруковано на звичайних 3D-принтерах. Військові підрозділи цілеспрямовано закуповують їх для друку тримачів боєприпасів та їх стабілізаторів. А ще друкують тримачі планшетів, пультів керування та різний “обвіс” на автомати.

3D принтер Voxel


• принтер забезпечує якісний друк з різних видів матеріалів ABS, PLA, Wood, Copper Fill, Steel Fill, Bronze Fill.

закритий корпус, наявність НЕРА-фільтра.

• гнучкі можливості підключення:  Wi-Fi, Ethernet, USB, Hotspot

Якщо підключення до Інтернету відсутнє, встановіть з'єднання за допомогою особистої точки доступу.

На принтері можна зберігати до 1000 моделей, принтер має 8 ГБ вбудованої пам’яті. 

автоматичне калібрування: витрачайте більше часу на виготовлення без необхідності вручну налаштовувати друковану платформу.

• знімна насадка: Легко міняйте сопла завдяки простій конструкції. 

Платформа для друку, що нагрівається покращує якість кожного відбитка, запобігає деформації і дозволяє друкувати на різних матеріалах.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.