Panasonic

Panasonic – один з найбільших в світі виробників електроніки, що випускає величезний спектр виробів: від радіоелементів, мультимедійних проекторів і побутової електроніки до складного професійного обладнання. 

PureLink

Компанія PureLink була утворена з метою здійснення діяльності на ринку цифрових кабельних з’єднань і стабільно розвивається на протязі останніх декількох років.

Taiden

Taiden було засновано в 1996 році. Це високотехнологічне підприємство, яке спеціалізується на розробках, виробництві і продажах по всьому світу сучасних систем для проведення конференцій. На даний момент – це світовий лідер з виробництва систем голосування та великих комплексів конференц-систем.

Optoma

Optoma – світовий лідер в розробці і виробництві проекторів для корпоративного ринку, освітніх установ, професійних AV інсталяцій і систем домашнього кінотеатру. Широкий модельний ряд проекторів, які отримали багато нагород, відповідає багатопрофільним запитам сучасного ринку.

ITC Audio

Компанія Guangzhou BaoLun Electronics Co., Ltd з брендом ITC Audio, заснована в 1993 р і є передовим виробником професіональних Public Address звукових систем, IP-аудіо систем, систем оповіщення та евакуації і т.п.

Epiphan

Epiphan – світовий лідер з виробництва пристроїв захоплення, кодування, запису і трансляції аудіо і відео (VGA, DVI і інших) сигналів з високою роздільною здатністю. Їх продукція дозволяє захоплювати, кодувати, записувати і транслювати практично будь-який сигнал високої чіткості.

Crestron

Crestron – компанія з більш ніж 40 річним досвідом в бізнесі і з 57 відділеннями по всьому світу. Crestron Electronics є провідним виробником систем управління і автоматизації для будинків, офісів, шкіл, лікарень, готелів. Crestron забезпечує технологічно максимально комфортний спосіб життя.

httpы ://www.crestron.com


Barco

Глобальна технологічна компанія Barco розробляє і виробляє повний спектр рішень візуалізації для ряду областей професійного використання: розваги і корпоративний сектор, охорона здоров’я, промисловість і держустанови, оборона і авіакосмічна галузь. Для цих ринків Barco пропонує високоякісні і прості у використанні продукти відображення, спрямовані на оптимізацію продуктивності та підвищення ефективності бізнесу.

Infobit

Infobit – це одна з сучасних китайських компаній, які розвиваються скаженими темпами. Ключовими перевагами компанії являються помірна ціна при високій якості продукції продукції, модельний ряд якої розвивається та оновлюється.

https://www.infobitav.com


AVer

AVer Information Inc.- виробник технологій освіти, ділового спілкування та бездротових презентацій зі штаб-квартирою в районі Течен, Тайвань

https://www.avereurope.com

Newline

Newline – європейська компанія, яка вважається одним з лідерів з розробки та виробництва інтерактивних дисплеїв для офісів та навчальних закладів. Їх продукція відрізняється інноваційністю, технологічністю та високою якістю.

АV-PRO є ексклюзивним дистриб'ютором продукції Newline на території України.

https://newline-interactive.com

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.