Термінали комп'ютерних класів "Нульовий клієнт"
Що це таке?

Це термінали, на яких встановлено спеціальне програмне забезпечення для підтримки роботи всіх користувачів в офісі або навчальному класі. Вони підключаються за допомогою інформаційного кабелю до монітора користувача. Кожен користувач отримує можливість працювати за монітором як за звичайним комп'ютером, використовуючи клавіатуру і мишу, під'єднані безпосередньо до терміналу. При цьому не вимагається установки будь-яких додаткових комп'ютерів або контролерів на робочі місця.
Які переваги дає застосування терміналів?

Впровадження запропонованого рішення зменшує витрати:

- на модернізацію парку обчислювальної техніки як мінімум на 70% щорічно;

- на обслуговування і ремонт системи - на 95%;

- на оплату електроенергії (енергоспоживання мережевих моніторів на 90% нижче звичайних робочих станцій).

Важливим фактором є те, що мережевий термінал не вимагає придбання будь-якого спеціального сервера, а підключається до звичайного високопродуктивної ПК всього за кілька хвилин.


Для мережевих терміналів підходить більшість останніх конфігурацій програмного забезпечення, включаючи Windows Server 2016 і Windows 10. Це дозволяє користувачам працювати легко і зручно, без додаткових змін параметрів настройки.

Всі користувачі можуть виходити в Інтернет через єдину інтернет-лінію, пов'язану з головним ПК, що економить час і гроші.

 
 

Інші переваги рішення:

1. Адміністратор може контролювати всіх користувачів, аж до блокування їх роботу.

2. З будь-якого монітора можна відіслати миттєве повідомлення всім користувачам, або за вибором.

3. На моніторі комп'ютера адміністратора можна відобразити картинку будь-якого монітора користувача, або всіх моніторів одночасно (створити мульти картинку).

4. Адміністратор має можливість поставити і відіслати завдання кожному користувачеві персонально або всім одночасно.

5. Адміністратор може вивести зображення зі свого монітора або монітора одного з користувачів на інші монітори користувачів.

6. Адміністратор має можливість проводити експрес -тести і експрес - заліки.

7. У будь-який момент адміністратор може спроектувати зображення будь-якого монітора на великий екран або дисплей.

8. Скорочуючи кількість ПК в навчальному класі або офісі, за допомогою мережевих терміналів можливо створити робочу атмосферу з низьким шумовим рівнем.

9. Кожен термінал споживає лише 5Вт електроенергії. У порівнянні з 300 Вт,  які споживає однин звийчайний ПК, отримуємо істотну економію енергії від кожного користувача.

10. Більш низьке споживання енергії означає також зниження температури в приміщенні. Один ПК і мережеві термінали дозволяють скоротити число кондиціонерів, економлячи при цьому гроші і за електроенергію.

11. Більшість ПК вимагають заміни через 3-5 років. Мережевий термінал буде служити не менше 10 років.

12. Рішення на базі мережевих терміналів дозволяє розташувати сервер в безпечному місці, далеко від моніторів. Це прекрасне рішення для захисту інформації та контролю доступу до інформації.


Основні особливості:

- не містить рухомих частин (вентилятор і т.д.);

- енергоспоживання - не більше 5 Вт;

- не вимагає спеціальних драйверів для установки;

- програмне забезпечення має функцію управління користувачами (управління класом)

- програмне забезпечення підтримує до 99 користувачів

- підтримка HD відео 1080р всіх форматів

- підтримка аудіо не менше 16 bits, 44.1Khz / 48Khz

- наявність кріплення / підставки

- наявність інструкції українською мовою

- наявність USB-входів - 4 шт .; роз'єму 3,5 мм для мікрофона; роз'єму 3,5 мм для навушників; VGA-роз'єму для монітора RJ-45; роз'єму живлення

- безкоштовне програмне забезпечення для роботи нульового клієнта

- підтримка протоколу DDP (DynamicDesktopProtocol)


Як підключаються мережеві монітори до головного ПК?

Мережеві термінали нульових клієнтів підключаються безпосередньо в локальну мережу. В цьому випадку віддаленість терміналів з моніторами визначається тільки стандартними обмеженнями мережі Ethernet. Максимальна кількість мережевих терміналів з моніторами, які підключаються до одного ПК, не може бути більше 30.To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.