Розумний будинок

Розумний будинок - дуже популярний термін, значення якого кожен формує по-своєму. Загалом, це комплексна система пристроїв, здатних виконувати дії і вирішувати певні задачі без участі людини. До основних задач розумного будинку відносять:

  • керування електроприладами;

  • керування кліматом та вентиляцією;

  • контроль освітленням приміщень та автоматичне зашторювання;

  • керування аудіо та відео обладнанням, системою комутації та аудіо-відео мультирумом;

  • організація інтеркому та домофонії;

  • система бронювання кімнат, якщо ми говоримо про офісний “розумний будинок”.

AV-PRO пропонує реалізацію “Розумного будинку” на основі технічнічних рішень компанії Crestron, яка являється передовим брендом в цьому сегменті. Так, наприклад, їх система керування PRO4 використовується в офісах провідних компанії світу, в тому числі в штаб-квартирах компаній Amazon та Apple. До того ж, технічне обладнання Crestron підтримується основними виробниками програмного забезпечення. В першу чергу, підтримка реалізована в Google Home та Apple HomeKit - найпопулярніших програмах для керування розумним будинком.На відміну від інших виробників, Crestron пропонує комплексне рішення необхідних задач. Це дозволяє уникнути проблем з сумісністю різних виробників в одному проекті. А це, в свою чергу, суттєво впливає на оперативність завершення проекту.


Іншою перевагою використання Crestron є можливість масштабування проекту завдяки модульності обладнання. В будь-який момент функціональні можливості “розумного будинку” можуть бути розширені. І це не буде потребувати суттєвої переробки системи та налаштувань.


Більшість людей сприймають термін “Розумний будинок” суто як рішення для приватного будинку, але рішення можуть бути застосовані для багатоквартирних будинків та бізнес-центрів. Наприклад, Crestron Room Scheduling дозволяє віддалено бронювати, контролювати та показувати зайнятість переговорних кімнат в офісі. Інший приклад використання того ж приладу - це інформація про приймальні в муніципальних організаціях.


AV-PRO - перша компанія, яка почала працювати з продукцією Crestron. Як офіційний постачальник обладнання, ми надаємо повний перелік обслуговування та гарантійного сервісу. Наші менеджери підберуть ідеальне рішення під ваші задачі, проконсультують та розроблять проект “під ключ”.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.