За допомогою одного приладу та одного кабелю можна влаштувати справжню якісну відеоконференцію. Це не фантастика і це не вимагає “всіх грошей світу”, достатньо лише одного комутатору від PureLink, який через один USB-C кабель приєднається до всіх периферійних приладів.

Компанія підготувала ряд обладнання різних категорій, яке відрізняються кількістю інтерфейсів та їх типом, що дає змогу одночасно з’єднати між собою різноманітне обладнання. І це все без налаштування спеціального софту, пошуку сумісних драйверів та інших “танців з бубном”.

Purelink PT-C-HDCEC 4K 18GBPS HDMI. Найменший з усієї лінійки. Цей контролер надає комп’ютеру клієнта можливість керувати проектором, проекційним екраном або іншим обладнанням. Для керування конференц-залою або навчальною аудиторією його цілком достатньо.

Purelink PT-PSW-21C 2X1 4K 18GBPS. Це повноцінний комутатор для проведення презентацій. Його набір інтерфейсів є найсучаснішим та дозволяє йому працювати як через HDMI так і через USB-C на вході та передавати сигнал на один HDMI вихід. Додатково він дозволяє під’єднати до нього камеру, мишку з клавіатурою та організувати звук в приміщенні. Окремою його перевагою є підтримка 4К відеосигналу, який є стандартом сучасності, включно з 3D-форматом.

Purelink PT-PMS-82S 8x2. Флагман серед комутаторів. Один тільки перелік пристроїв, які він підтримує вимагає окремої статті. Цей професійний комутатор комерційного напрямку завдяки інноваційним технологіям здатен з’єднати та синхронізувати між собою величезну кількість обладнання різного профілю, пережати відео без втрати якості і це все в форматі роботи “вставив і користуйся”. Професіонали дійсно оцінять всі можливості нового дітища PureLink, бо в нього в комплекті знайдуть навіть комплект подовжувачів PT-HDBT-200.

Ну і наостанок не слід забувати про фірмові якісні кабелі, якими можна приєднатися до нових комутаторів. 4K HDMI кабелі Purelink PI1000 забезпечать якісне та стабільне з’єднання вашого обладнання з одночасною підтримкою 4К-сигналу.

PureLink пропонує якісне розв'язання проблеми об’єднання вашого обладнання в одну цілу систему комунікації. Але, що досить важливо, з незмінною якістю та за принципом “вставив та забув”.


To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.