Проектор серії Panasonic PT-VMZ60 за своїми характеристиками близький до стаціонарних проекторів, але відноситься до так званих “мобільних” і має найкращий показник ціна/якість у своєму класі. При яскравості в 6000 люмен та вазі в 7 кілограмів, його досить легко може переносити одна людина з офісу в офіс або по різних приміщенням.


Саме така гнучкість у використанні зробила серію цих проекторів справжнім хітом.


Одночасно з цим неодмінна якість компанії Panasonic в купі з гарантійним обслуговуванням та наявністю запасник запчастин, здатні значно подовжити термін використання проекторів, який і так немаленький і складає 20 тисяч годин для лазерної матриці.


Як стаціонарний проектор, PT-VMZ60 полюбляють використовувати ще й через його можливість тонко налаштовувати оптичний зсув, завдяки чому можна тонко налаштувати зображення під екран за лічені хвилини.


Ну а на завершення, це все доповнюється підтримкою новомодного 4К зображення та можливістю під’єднання не тільки через всі сучасні порти, але й через бездротове з’єднання.


Підбиваючи підсумки, можна сміливо заявити, що Panasonic PT-VMZ60 — одна з самих вдалих моделей проекторів, які компанія випускала. А для компаній, які вирішили зупинити вибір на цій моделі — це найкраще вкладення грошей та позбавлення себе від зайвої мороки з подальшим обслуговуванням техніки.To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.