Всім потрібен охайний робочий простір: щоб кабелі стирчали з усіх усюд, їх не потрібно було постійно приховувати якомога далі, а на видному місці не повинно бути чорного ящика з ліхтариками. Але нічого на столі також не означає відсутність кнопок доступу. За допомогою так званого автоматичного розпізнавання можливе управління і без них. Однак традиційне автоматичне розпізнавання не дає відчуття зворотного відчуття — єдине, що він може зробити, це дочекатися підключення кабелю, і все. Що станеться, якщо кабель завжди під'єднано до мережі, але під'єднаний пристрій вимкнено? Що станеться, якщо ваш ПК переходить у режим сну? Відповідь проста: чорний екран.


PureLink розробили автоматичний комутатор PT-PSW-61E, який автоматично перевіряє наявність сигналу. Так зване зондування TMDS визначає, чи приймається активний відеопотік, а не лише під’єднання кабелів в один з портів. Коли вихідний пристрій переходить у режим сну або повністю вимикається, він також припиняє надсилати аудіо-відео сигнал. Щоб уникнути перемикання вводу вручну, відсутній сигнал визначається, і вхід перемикається на заздалегідь визначений порт. Отже, коли ваш ПК для переговорів переходить у сплячий режим, система за замовчуванням встановлює постійно увімкнений програвач цифрових вивісок, що показує корпоративне відео, графіки бронювання номерів або все, що ви забажаєте. Тобто PT-PSW-61E додає інтелектуальний рівень цифрових вивісок до вашої установки, де інші можуть лише бездумно перемикатися.


Якщо вам потрібне постійне зображення на екрані, навіть якщо вхід вимкнено, зондування TMDS для вас. Уникайте чорних екранів, які не впадатимуть в око ваших клієнтів, і завжди показуйте, що ви задумали, не натискаючи жодної кнопки.


Особливості:

- 6 перемикаючихся вхідних сигналів (HDMI, MHL, DisplayPort, USB-C, VGA + Audio) на 1 вихід (HDMI), авто. комутація сигналу

- Роздільна здатність до 4K / UltraHD з 60 Гц, 4: 4: 4 вкл. Підтримка HDCP 2.2 та HDR10

- Роздільну здатність VGA можна вибрати на передній панелі, команди CEC для регулювання гучності та увімкнення / вимкнення

- Де-вбудовування аналогового та цифрового звуку, а також 2 режими "Auto Sense": виявляє лінію HDMI 5V (HPD) або активний відеопотік (зондування TMDS)

- Розумне управління EDID, включаючи попередньо встановлені DIP-перемикачі EDID


Завантажити інструкціюTo install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.