Компанія infobit вже встигла зарекомендувати себе як виробник, чия AV-техніка відрізняється універсальністю. Але з iSpeaker М300 вони вирішили зайти на ринок конференц-динаміків з незвичної сторони.


Поки що тільки анонсований прилад буде мати функцію покращення звучання голосу. Алгоритми динаміку будуть оптимізувати голос в режимі реального часу та зменшувати навколишній шум. Для цього, крім хитрого алгоритму, в новинку додали масив з чотирьох мікрофонів. Це має забезпечити захоплення звуку в діапазоні 360.


Іншою конкурентною перевагою, виробник називає здатність вирівнювати звучання голосу незалежно від відстані до мікрофона та гучності з якою розмовляє оратор. Ті, хто його слухатимуть, будуть чути його з постійною силою звуку.


І вже традиційна легкість під’єднання: через Bluetooth-з’єднання або ж через USB-C, кому як зручніше. Ну на момент початку продажів, динамік буде мати підтримку та сертифіковано самими популярними сервісами для онлайн зв’язку (Skype for Business, Cisco Webex, Zoom, Teams, GoToMeeting тощо).


І якщо вам здається, що це досить очікуваний набір функцій, то як козир в рукаві infobit залишили саме цікаве на фінал - iSpeaker М300 повністю бездротовий динамік, який здатен працювати до 24 годин без підзарядки завдяки 6,500mAh батареї, що дозволяє використовувати його як павербанк для мобільного телефону.


To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.