Digibird VWC2-B - це контролер відео-стіни з найкращими показниками ціна-можливості, що робить його найкращим вибором для демонстрації відео, наприклад, в диспетчерській, залі засідань або цифрових вивісок за допомогою зручного інтерфейсу та зрозумілих функцій розгортання.


VWC2-B забезпечує відображення відео-сигналу будь-якого розміру з підтримкою PIP, накладання та зміною розміру. А щоб можна було одразу зрозуміти, як це має виглядати, контролер має спеціальний графічний інтерфейс програми від DigiBird та веб-клієнт, який дозволяє оператору переглядати джерело вхідного сигналу та дисплей відеостіни в режимі реального часу, а також керувати дисплеєм за допомогою простої операції перетягування. Оскільки трапляються випадки, що до однієї стіни мають доступ декілька людей. можна розподілити ролі та права роботи з окремими портами. 


Іншою сильною стороною контролера є безступеневе масштабування, вертикальна синхронізація відео, яке дозволяє передавати відео на стіну 4 на 4 без втрат якості.


Digibird VWC2-B одночасно і самий дешевий контролер, але всі самі ключові функції та інструменти в нього “на борту”, що робить його ідеальним вибором для тих, кому не потрібно робити якісь нестандарті інсталяції. А тепер він ще є варіанті з HDMi виходами, що додатково розширило перелік його переваг.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.