Нещодавно ми розповідали про гібридні аудиторії, в реалізації якої можна було залучити конференц-камеру Aver CAM520 Pro. Але насправді й це ідеальна камера для офісних рішень, особливо, якщо у вас велика зала і необхідно фокусування саме на людині, яка говорить саме в цей момент.


Новий підхід до широкоформатної камери

Коли одночасно треба зняти велике приміщення, використовують широкоформатну оптику. Але даний підхід має негативний ефект — неможливість сфокусуватись на певному об’єкті. Спеціалісти з Aver підійшли до даної проблеми з іншої сторони: вони вирішили дати можливість камері обертатись на 340 градусів.


А щоб захопити саму дрібну деталь, камера має 18-ти кратний оптичний зум, що при підтримці 1080p передає неймовірно чітку “картинку” без втрати якості. І це з фірмовим то автофокусом. Навіть якщо ваш дизайнер робив макет останні три дні без сну та показує його на тремтячими від перевтоми руками на мобільному телефоні, картинка все одно буде стабільна та розбірлива.А я милого узнаю... за обличчям
Дешеві камери з ніби-то “інтелектуальним” фокусом нерідко фокусуються на чому завгодно, але не на обличчі людини. Особливо це дратує, коли розфокусується обличчя людини, яка саме говорить. Aver 520 Pro має фірмову систему SmartFrame, яка автоматично фокусується на обличчях.

Варто лише повернутись обличчям до камери, як вона самостійно автоматично розпізнає вас. А в спеціальному режимі роботи, камера буде автоматично розширювати формат зображення таким чином, щоб кадрі були всі люди в приміщенні.


Ні проблемам з освітленням
Інша проблема дешевих конференц-камер — вибагливість до освітлення приміщення. Вбудований датчик зображення від Sony з функцією широкого динамічного діапазону  (True WDR) дозволяє керувати експозицією та забезпечувати чіткість зображення без проблем з контрастністю. Забудьте про “чорні силуети” у вашого співрозмовника, якщо ви не проводите онлайн допит.

Ідеальна деталь розумного офісу
Сучасний офіс — це розумний офіс. А значить, всі його елементи мають мати доступ до інтернету. Якщо не передавати через нього інформацію, але й керуватись через всесвітню мережу.

Камера від 520 Pro автоматично розпізнається YouTube, Facebook, Zoom, MS Teams та Skype. Тобто вам не доведеться довго маятись з налаштуваннями, а достатньо лише під’єднатись та почати використовувати.

Aver CAM520 Pro - це ідеальний варіант для тих, кому потрібна лише камера, але така камера, яка задовольнить всім потребам сучасної конференц-кімнати. З однієї сторони вона дозволяє уникнути більшості проблем, які притаманні простим і дешевим камерам, а з іншої не вимагає професійної підтримки зі сторони персоналу і здатна одразу розпочати роботу одразу після увімкнення.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.