Найновіша автономна бездротова система презентацій на базі програмного забезпечення Eshare від Infobit. Ключовою відмінністю оновленого пристрою серії iShare з’явилась підтримка інтерактивної дошки та збільшення до 16 одночасних підключень. Але одночасно трансляцію все так само можуть виконувати до 4 пристроїв.


Підтримка різних ОС

До переліку операційних систем, з якими працює iShare додались Ubuntu та Google Chrome. Але як і раніше підтримуються Windows, macOS, iOS та Android.

Під’єднуйся як хочеш

Під’єднання може відбуватись через бездротові протоколи Wi-Fi та Bluetooth та через USB-C або HDMI.

Швидке приховування/трансляція

Інженери передбачили функцію швидкого приховування свого екрану. Часто користувачі хочуть тимчасово приховати екран від маси або через конфіденційність тож iShare E дозволяє приховати свою проекцію, лише клікнувши мишею і так само просто покажіть почніть трансляцію знову.

Автономність

Базова станція iShare E400 має власний процесор та працює на Android. А завдяки цьому в нього є купа різних програм, які можуть стати в пригоді при проведенні презентацій.Легкодоступнійсть

iShare E працює для всіх, включаючи відвідувачів, які вперше з’являються у вашому офісі. Оскільки немає необхідності встановлювати будь-яке програмне забезпечення або запитувати пароль Wi-Fi вашої компанії, зустрічі починаються і закінчуються простим натиском на кнопку.

Подвійний Wi-Fi

Що робити, якщо ви хочете використовувати Інтернет під час трансляції мобільного пристрою, який підключає Wi-Fi кімнати для переговорів без Інтернету? iShare E підтримує технологію Dual-WiFi, яка дозволяє відвідувати Інтернет під час трансляції або показу онлайн-вмісту.


To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.