Для візитів та відвідувачів


Незалежно від того, відвідуєте ви клієнта чи робите свою кімнату для переговорів більш доступною для відвідувачів, ми маємо цілий ряд варіантів, які підходять для будь-якої обладнання та системних вимог.


Всі поширені стандарти 


Кільця адаптерів бувають різних конфігурацій. Завдяки HDMI, DVI, USB-C, Mini DisplayPort, Mini і Micro HDMI, а також VGA охоплюються всі поширені типи портів.


Анти-крадій 


Унікальна система замикання та кріплення кабелю запобігає крадіжкам, випадковій втраті, і, на відміну від інших марок, кільце-перехідник не розпадеться на шматки, коли ви активно користуєтесь ним.


У певний момент усі стикалися з проблемами сумісності з AV, тож ви, можливо, знайомі з принаймні однією з цих ситуацій. У першому сценарії ви ведучий. Прибувши на зустріч за кордоном, все, що ви можете знайти для відображення свого екрана на дисплеї конференції, - це старий кабель VGA, який, звичайно, не сумісний із вашим новим ноутбуком. У другому сценарії ви хост. Ваш відвідувач хоче підключитися до USB-C, але доступний лише HDMI. І, що ще гірше, хтось викрав усі ваші дорогоцінні адаптери! В обох сценаріях зараз усі скупчуються навколо екрану ноутбука, зосереджуючись на незручній ситуації, а не на предметі. Цього повністю можна уникнути.


Незалежно від того, приймаєте ви або відвідуєте, наші кільця-адаптери IQ пропонують просте та легке виправлення. Серія 300 призначена для подорожей із вами та ноутбуком, поки ви в дорозі. Він складається з чотирьох адаптерів для перетворення виходу USB-C вашого ноутбука на всі загальні та застарілі інтерфейси. Серія 100/200, з іншого боку, призначена для підключення безпосередньо до єдиного кабелю HDMI у вашій кімнаті для переговорів, пропонуючи до шести адаптерів для перетворення сигналу з будь-якого ноутбука, незалежно від марки та віку. Кільця адаптерів IQ-AR також постачаються з нашою унікальною системою замків і кріплень, яка безпосередньо прикріплена до кабелю. Ця інновація PureLink унеможливлює випадкове вилучення одинарних адаптерів, одночасно захищаючи все кільце від втрати або крадіжки. Адаптери завжди залишаються на місці і можуть бути використані повторно в будь-який час.Незалежно від того, збираєтесь ви у себе чи в когось - проблеми сумісності з AV призводять до спаду продуктивності роботи кожного, витрати часу, грошей та нервів. Кільця-перехідники IQ-AR від PureLink є недорогим рішенням дуже поширеної проблеми, що в кінцевому рахунку запобігає непотрібній втраті грошей.


To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.