Диспетчерське обладнання в західній енергосистемі. Львів

 

В ході модернізації енергосистеми Укренерго встановило перший інтерактивний диспетчерський щит у Львові. Проэкт було реалізовано у 2019 році в колаборації AV-PRO та Літер Інтеграція.

Задачею проєкту була побудова екрану, який в інтерактивному багатовіконному режимі 24/7 передає інформацію про стан основного енергетичного обладнання Західної енергосистеми. 

Щит побудований на проєкційних відеокубах виробництва бельгійської компанії Barco і об’єднаний з оперативно-інформаційним комплексом (ОІК) автоматизованої системи диспетчерського управління. Діагональ щита – 7,2 м. 

 

Куби зворотної проєкції (RPC) є технологією, якій надають перевагу в багатьох диспетчерських, які працюють цілодобово і без вихідних. Вони поєднують надзвичайну довговічність із чудовою якістю зображення та дуже вузькою рамкою, яка створює ефект суцільного екрану і не перешкоджає перегляду інформації.  Це відповідає всім професійним вимогам диспетчерських. 

 

Barco лідирує на ринку RPC з початку 1990-х років і залишається таким зараз. 

 

 

 


Інформаційне табло Львівського залізничного вокзалу

 

 

Львівський залізничний вокзал оновив інформаційне табло за допомогою панелей відеостіни Profyline та контролера infobit iWall 409R.

Тепер пасажирам буде зрічніше дізнаватись про прибуття та відправки потягів.

Ситуаційний центр Національна поліція  України

Рішення спроектоване на основі LCD відео-стіни 3 x 3 та контролера DigiBird M4 Series 4U Chassis

4x HDMI Inputs

4x HDMI Outputs

1x IP Network Preview Card

 

 

 

 

 

 


 

Ситуаційний центр Національна поліція  України

 

 


Донецький цифровий планетарій

 

Ультрасучасний цифровий «Планетарій» відкрито 30 серпня 2008 року у центрі міста Донецька у сквері «Сокіл». Цей унікальний культурно-просвітницький центр став подарунком не лише Донецьку, а й усій Україні - подібних планетаріїв у світі нині налічується трохи більше 200 із 3000 планетаріїв, що діють на сьогодні.

Донецький «Планетарій» – справжній цифровий зірковий театр, в якому завдяки сучасному обладнанню глядачі зможуть по-новому подивитись на зірки та здійснити дивовижні подорожі. Всього за кілька секунд можна легко опинитися в будь-якій точці нашої галактики, а також за її межами, оглядати будь-які відомі науці світи за допомогою тривимірного зображення з будь-якого ракурсу.

Унікальна система цифрового планетарію має фантастичні можливості. Нові технології дозволяють глядачеві досягти ефекту просторово-часового переміщення, борознити космічний простір з можливістю моделювання часу з мінімальним проміжком 100 000 років.

Завдяки сучасному програмному забезпеченню можна зробити будь-які виміри та обчислення, віртуально бути присутніми на значних астрономічних подіях минулого та майбутнього. Можна переміщатися Сонячною системою, цифровий планетарій в Донецьку підлетіти ближче до планет і побачити їх топографію, геологічні параметри та атмосферні характеристики. Дивитися уявлення денного або нічного неба в реальному часі. Стежити за рухом небесних світил у реальному та прискореному часі.

Діаметр купола зоряного залу нового донецького планетарію становить 12 м. Зірковий зал «Планетарія» налічує 84 місця. У залі встановлені зручні м'які крісла, в яких можна комфортно спостерігати представлення. У будівлі встановлено сучасне висококласне обладнання: бельгійські проектори зображення "BarcoReality SIM 5R". Апаратно-програмний комплекс InSpace System, що включає професійні цифрові звукові та візуальні системи. Французьке програмне забезпечення складається з астрономічного симулятора реального часу SkyExplorer, відеоплеєра високої роздільної здатності ViPlayer HD. Для управління планетарієм використовується програмне забезпечення DomeManager.

Також у новому планетарії встановлено студію, яка дозволяє колективу планетарію створювати власні фільми та шоу програми.


Диспетчерське обладнання. Інформаційне табло для Київського зоопарку

 

Рішення спроєктоване на основі LCD-дисплеїв Profiline 49" для відеостіни 3,5 мм, з платою DP, 700 nit та контролера DigiBird M4 Series 6U Chassis

 4x HDMI Inputs

4x HDMI Outputs

1x IP Network Preview Card 

 

 

 


Державна податкова служба України

 

Рішення створене на базі контроллера для відео-стіни DB-VWC2-BP-4H12H-PV  та інтерактивних дисплеїв Newline TT-2721AIO та NewLine TT-8620UP.


Охоронний холдінг

Рішення спроєктоване на основі контролера DigiBird 6x4 


ПУМБ

Рішення спроєктоване на основі контролера DigiBird 8x12 DB-VWC2-M4-FR4K 4U Контролер відео стіни з вхідними та вихідними платами.