Безпаперова мультимедійна конгрес система TAIDEN HCS-8300 
Безпаперова Мультимедійна Цифрова Конгрес-система
(Paperless Multimedia Digital Congress System)

Під час проведення зустрічей на найвищому рівні нашим клієнтам часто доводиться стикатися з такими проблемами:


  • Великі вимоги до функціональності, при цьому кілька незалежних функцій (цифрова конференц-система, система реєстрація, система відображення відео, файлова система, послуги передачі даних тощо) не можуть бути ефективно інтегровані в єдину систему

  • Підготовка/видача докладної документації щодо заходу потребує багато часу, малоефективна та не забезпечує зворотного зв'язку

  • Невиправдане витрачання ресурсів за рахунок друку великої кількості паперових документів, які будуть викинуті наступного дня

  • Ризик витоку інформації, знову через  друковані матеріали

  • Різноманітність необхідної інтерактивної мультимедійної інформації (матеріали конференції, комп'ютерні файли, відео, веб-браузер, голосовий зв'язок тощо)

  • Ідеальна  читабельність інформації на великому екрані має бути забезпечена для кожного учасника. Як правило, використовується не один екран, але при перегляді на відстані важко зосередитись на темі наради, чи навпаки, важко щось побачити.

  • Недостатня взаємодія між самими учасниками, а також між учасниками та їх помічниками.

  • Висока складність експлуатації різних настільних пристроїв.

В даний час рішення типу "безпаперова конференція" або "мультимедійна конференція" втілюються за допомогою випущених раніше цифрових дискусійних систем та систем синхронного перекладу, з підключенням PC (систем на основі x86, в т.ч. персональних комп'ютерів, панельних ПК, бездискових комп'ютерних терміналів і т.д.) з відповідним програмним забезпеченням для інтерактивного управління мультимедійною інформацією та конференц-сервісами.


Подібні рішення не вирішують двох основних проблем:


  • Аудіо конференц-системи та мультимедійні системи є два незалежні комплекси, що незручно в експлуатації.

  • Більш важливим є питання безпеки та надійності: системи на основі x86, що використовують спільну платформу та «операційку», вразливі для комп'ютерних вірусів та «троянів», не захищені від хакерських атак та викрадення даних; системи на основі x86 часто «зависають» і навіть «руйнуються» через перегрівання компонентів. Через складність самого комп'ютера, вразливість жорстких дисків та інших компонентів, надійність системи, включаючи ПК, гарантувати просто неможливо. Крім того, ситуацію ускладнює необхідність конфігурації самої системи та кабельних з'єднань, що призводить до додаткового зниження надійності.

Було


Стало


Винаходи TAIDEN, засновані на високорівневих додатках для конференц-систем та колосальному досвіді відповідних розробок, призвели до появи першої у світі системи на основі безпаперових мультимедійних конгрес-терміналів серій HCS-8318 та HCS-8307, які забезпечують інтерактивний моніторинг голосування, синхронний переклад), можливість організації безпаперових нарад, відео-зв'язку, різних відео- та конференц-сервісів та ін.

Зараз не потрібно брати із собою на нараду ноутбуки, планшети, всілякі зарядні пристрої. Не треба плутатися в мережевих кабелях. Не треба турбуватися про те, як вивести на загальний екран підготовлену презентацію або відео. Тепер з конференц-системою Taiden HCS-8300 організація заходу і сама участь у ньому стають набагато простішими і зручнішими, не кажучи вже про те, що відсутність проводів роблять його значно більш естетичним. Адже столи учасників тепер не будуть захаращені стосами документів!

Безпаперовий мультимедійний конгрес-термінал Taiden HCS-83** Series заснований на фірмовій TAIDEN'івській технології потокової передачі GMC-STREAM (Gigabit Multimedia Congress Stream), всі аудіо та відео сигнали передаються через гігабітні кабельні мережі CAT.6. У смузі 1000M пріоритетні 100M використовуються для передачі критичних даних, таких як аудіо, інформація про голосування та сигнали керування. 900M, що залишилися, використовуються для перегляду відео, файлів, даних в Інтернеті та інших мультимедійних потоків.

Завдяки цьому «розщепленню» в реальному часі гарантуються цілісність та збереження таких важливих даних, як аудіо, інформація про голосування та сигнали керування конференцією. Конгрес-пульти серії HCS-83** забезпечують функції двостороннього мультимедійного конгрес-терміналу, наприклад, моніторинг та управління конференцією (дискусії, голосування, синхронний переклад), а також реєстрацію входу до системи, менеджмент документів конференції, текстові підказки, читання та редагування документів Office, розпізнавання документів, запис зустрічей, відображення інформації для делегатів та програми конференції, фотографування (в т.ч. фото делегата для перевірки присутності на робочому місці для важливих конференцій), доступ до Інтернету, відеозв'язок, відтворення звичайного та багатоканального відео- по запиту (до 10 каналів з роздільною здатністю 1280х800), а також програм ефірного мовлення, короткі повідомлення, виклик помічника та ін.

Можливості системи:

• Виступ, дискусія

Управління черговістю та часом відведеним на виступ кожному учаснику, складання списків черговості та відображення їх на екрані делегатів. Управління мікрофонами може здійснюватися оператором за допомогою ПЗ, так і за допомогою пульта голови або сенсорного планшета встановленого на робочому місці голови.


• Голосування, ідентифікація учасників (картки, сканер відбитка пальця)

Найширші можливості щодо гнучкого настроювання правил голосування та виду виведення результатів.

У поєднанні з відповідним програмним забезпеченням, можливе проведення різноманітних опитувань:

  • Парламентське голосування.

  • Вибір кількох альтернатив із запропонованого списку: 1/2/3/4/5

  • Оцінки аудиторії / Рейтинг: --/-/0/+/++

  • Реєстрація першого або останнього натискання клавіші

  • Голосування за кандидатуру та таємне голосування (опція)

  • Початок та закінчення голосування за командою голови або оператора

  • Результати голосування відображаються за лічені секунди та автоматично зберігаються в базі даних системи.


• Синхронний переклад

Підтримує одночасний синхронний переклад до 64 мов


• Текстові підказки

Телесуфлер


• Повідомлення інтерком-зв'язку

Текстовий чат між учасниками конференції та виведення на екран сервісних повідомлень від оператора
• Демонстрація графічних та відео матеріалів

На екран делегата (10" TFT LCD, 1280×800 high-resolution) може бути виведена будь-яка графічна та відео інформація від будь-якого зовнішнього джерела, камери, з ПК оператора, ноутбука доповідача, відеосервера або іншого пульта учасника.

Наприклад: зображення учасника конференції, що виступає в даний момент, крупним планом, презентація доповідача, порядок денний, питання яке ставиться на голосування, результати голосування, черговість і список виступаючих, зображення віддаленого співрозмовника при сеансі Відео Конференц Зв'язки з віддаленими учасниками з інших міст

• Відео-інтерком-зв'язок

Можливість здійснювати відеодзвінки між будь-якими двома учасниками конференції

• Зйомка та розміщення фотографії делегата

За допомогою вбудованої 5-megapixel камери та спалаху


• Вихід в Інтернет

Вбудований у пульти делегатів інтернет-браузер.


• Доступ до файлів користувача на мережних дисках

З будь-якого пульта делегата можна отримати доступ до документів, що зберігаються на мережевих дисках, що дозволяє значно економити папір та ресурси принтерів. Саме тому система називається «безпаперовою». Підтримуються всі найпоширеніші формати (.txt, .doc, .ppt, .xls, .pdf, .jpg, .png, .bmp, etc.)• Показ зображення делегатів під час виступів

На екран пульта делегата може виводиться зображення учасника, що виступає в даний момент. Делегат може бачити промовця навіть якщо він знаходиться не в полі його зору.


• Екранна клавіатура та можливість редагування документів

Делегат, який готується до виступу, може відкрити текст зі свого робочого місця та редагувати його за допомогою екранної клавіатури.

Екранна клавіатура


• Підключення до 10 зовнішніх відео джерел, індивідуальний вибір відео джерела

Кожен делегат може індивідуально вибирати, що відображатиметься на екрані його пульта в даний момент часу. Наприклад, він може вибрати між 10 зовнішніми джерелами (це можуть бути відео камери високої чіткості, сигнал презентації з ноутбука доповідача, документ камера на трибуні, кабельне телебачення, відео-плеєр, і т.д.)


• Автоматичне наведення камер на увімкнений мікрофон

У залі можуть бути встановлені кілька поворотних камер високої роздільної здатності, які охоплюють усі робочі місця делегатів, президію, трибуну. За допомогою ПЗ та комутатора Taiden потрібна камера автоматично наводиться на промовця, бере його крупним планом. Відео зображення виступаючого, залежно від завдання, виводиться: на великий екран, на пульти делегатів, на відеореєстратор, на кодек відеоконференцзв'язку для відображення віддаленому співрозмовнику, телевізійникам для трансляції у прямий ефір.


• Можливість з кожного місця показати всім учасникам конференції свій робочий стіл

Система дозволяє не тільки відкрити на робочому місці будь-який документ або файл із мережевих дисків, а й показати всім свій робочий стіл. Таким чином, відкривши презентацію (або інший документ) у себе на пульті, доповідач може керувати нею самостійно, пересуватися документом. Інші екрани будуть дублювати зображення на місцях інших учасників.


• Індивідуальне налаштування чутливості кожного мікрофона в реальному часі

Так як тембр, гучність мови, поза і відстань до мікрофона у кожної людини індивідуальні - інженери Taiden передбачили можливість індивідуального налаштування чутливості кожного мікрофона. Додатково використовується цифровий мікшерний пульт Taiden, який дозволяє в реальному часі швидко відрегулювати рівень гучності та частотні характеристики всіх активних мікрофонів делегатів та перекладачів.

 Digital Audio Mixer for Conference   Taiden HCS-8301M


• Можливість поділу мікрофонів на 8 незалежних груп

Центральний блок має 8 незалежних аудіо виходів, які можуть бути посилені окремо та мати свої динаміки. Це дає можливість зменшити гучність або взагалі відключити динаміки в зоні над увімкненим на даний момент мікрофоном. Це дозволяє ефективніше боротися з ефектом зворотного зв'язку

  


• Лінійний мікрофонний масив (опціонально)

Використання лінійного мікрофонного масиву дозволяє формувати діаграму спрямованості мікрофона таким чином, що виступаючого завжди добре чутно, навіть якщо він відкинувся на спинку крісла далеко від мікрофона, крім того мікрофон, що стирчить, не закриває обличчя виступаючого від камер• Запис та відтворення виступів

Всі виступи делегатів записуються і зберігаються на аудіо-відео реєстраторі Taiden, одночасно фіксується інформація про час включення мікрофона, номер мікрофона (імені делегата). Це дозволяє швидко отримати доступ до необхідного фрагмента запису.


• Можливість гарячого резервування системи (опція)

Для підвищення надійності системи передбачено схему гарячого резервування обладнання та бази даних делегатів та результатів голосування. В даному випадку дублюється центральне обладнання та сервер з базою даних. При відмови обладнання його функції негайно починає виконувати запасний модуль, без втрати інформації та без перерви в роботіКомпанія АВ-ПРО – офіційний дистриб'ютор TAIDEN в Україні.


Придбати обладнання TAIDEN Ви можете у нас чи у наших партнерів у Києві, Харкові, Дніпрі, Львові, Одесі та інших містах України.To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.