Цифрова конгрес-система TAIDEN HCS-4100
До складу конференц-системи може входити різноманітне обладнання. Загалом до основного можна віднести центральний блок управління та пульти делегатів, якими комплектуються робочі місця учасників конференції. Вони визначають функціональність та можливості системи. Пульт найпростішої дискусійної системи включає мікрофон на гнучкій «гусячій» шиї, вбудований гучномовець і кнопку запиту на виступ. Пульт голови, крім того, має кнопку пріоритету. У складніших конфігураціях можуть бути кнопки для голосування, слот для реєстраційної карти, роз'єм для підключення гарнітури, кнопки селектора каналу синхронного перекладу та LCD дисплей.


Перейти в каталог товарів для вибору


Асортимент пристроїв TAIDEN вражає: є близько п'ятдесяти моделей делегатських пультів з різним набором функцій та дизайном, здатних задовольнити будь-які вимоги, поставлені перед організаторами конференції.
З погляду функціональних можливостей конференц-системи можна поділити на:
 • Дискусійні конференц-системи
 • Дискусійні конференц-системи із цифровим, у т.ч. комп'ютерним керуванням
 • Конференц-системи з можливістю голосування
 • Конференц-системи з можливістю голосування та цифровим керуванням
 • Конференц-системи з можливістю голосування та синхронного перекладу
 • Конгрес-системи для міжнародних конференцій із синхронним перекладом

За конструктивним виконанням елементи конференц-систем можна розділити на:
 • Настільні
 • Вбудовані в стіл(прихована установка)

У цьому розділі йдеться про повністю цифровий конгрес системи Taiden серії HCS-4100:

Fully Digital Congress System Taiden HCS-4100

(Повністю Цифрова Конгрес Система Taiden HCS-4100)


На відміну від своєї молодшої сестри, бюджетної серії Taiden HCS-3900, більш старша та просунута система вміє не тільки керувати дискусією та процесом голосування, але й має цілу низку незаперечних переваг. При цьому не варто забувати і про головну перевагу - цифрові технології дозволяють забезпечити безкомпромісну якість звуку, що можна порівняти з якістю запису на CD дисках.


Керування дискусією у розширеному режимі з комп'ютера за допомогою оператора.

Конференц-система має свій інструмент для створення схеми залу, так званий програмний модуль розміщення учасників або редактор залу.

Відображення інформації про делегата, що виступає в даний момент, на великому екрані та управління мікрофонами. А також унікальна можливість - індивідуальне настроювання чутливості мікрофонних пультів учасників конференції, що можна здійснити тільки в цифровій системі.

Ідентифікація учасників
Конгрес система Taiden має найвищий рівень захисту і пропонує своїм користувачам широкий вибір різних способів реєстрації та ідентифікації учасників конференції. Найпростіший спосіб реєстрації за допомогою контактних карт IC. Більш вимогливі до комфорту клієнти можуть обрати безконтактні картки реєстрації. І найвищий рівень захисту – дозволяє додатково ідентифікувати учасника по відбитку пальця.

Контактні IC карти

Сканер відбитку пальця

Бесконтактні IC карти

Голосування з широкими можливостями щодо керування типом відображення результатів
• Відображення порядку денного
• Виведення результату на екран
• Друк протоколів
• Поіменне та таємне голосування
• Можливість роботи без ПК

Є можливість дуже гнучкого налаштування системи під потреби замовника. Перед початком голосування на великому екрані система відображає питання, яке ставиться на голосування. Початок голосування можна запустити з комп'ютера оператора або в автономному режимі з пульта голови. У процесі голосування на великий екран виводиться час, що залишився. Саме час, відведений депутатам для голосування, визначається оператором і протоколом заздалегідь або може бути не обмежений, поки останній зареєстрований учасник не зробить свій вибір. У такому випадку оператор може зупинити процес голосування вручну. Підрахунок результатів голосування відбувається миттєво, на апаратному рівні, що виключає можливість втручання в процес і фальсифікації результатів. Виведення результатів голосування доступне в різних режимах.


Голосування може бути як таємним, і поіменним. Система автоматично протоколює та зберігає результати голосування, а по закінченні сесії друкує звіти з результатами.

Синхронний переклад до 64 мов
Селектор каналів синхронного перекладу, екран на якому відображається номер потрібного мовного каналу та роз'єм для підключення навушників – вбудовані безпосередньо у пульти делегатів. Підключивши до центрального блоку конференц-системи необхідну кількість пультів перекладачів, ми отримуємо можливість проводити великомасштабні міжнародні конференції. На сьогоднішній день Taiden - світовий лідер за кількістю мов синхронного перекладу, що одночасно підтримуються.


64-х канальний цифровий пульт синхронного перекладу TAIDEN HCS-4385U/50

Модульність та можливість розширення системи
Розподіл мови синхронного перекладу ІЧ. Іноді є необхідність забезпечити синхронним перекладом не лише делегатів, які беруть участь у конференції, а й простих слухачів, які присутні у залі, гостей, журналістів. Цифрова конгрес система легко поєднується з бездротовою системою розподілу мови синхронного перекладу ІЧ Taiden HCS-5100. Кожен присутній у залі слухач отримує індивідуальний інфрачервоний приймач синхронного перекладу, може вибрати будь-яку зрозумілу йому мову.

Автоматичне наведення камери на промовця (Video Tracking System)
Розумна цифрова система вміє запам'ятовувати величезну кількість попередніх установок поворотних камер (кути повороту, зум, фокус) і автоматично наводить камери на включений мікрофонний пульт делегата.


Легка інтеграція із системами ВКС
Функція автоматичного наведення камер у комплексі з керуванням мікрофонними пультами аудіо конференції дозволяє отримати додаткові можливості при поєднанні системи із системами Відео Конференц Зв'язку. Таким чином, віддалені співрозмовники завжди бачать на екрані крупним планом того, хто виступає в даний момент. Слід ще раз нагадати, що це тепер доступно в автоматичному режимі без дорогого телевізійного обладнання та професійних операторів.

Широкий вибір спеціального ПЗ
• Основний програмний модуль HCS-4210/10
• Професійний модуль розміщення учасників HCS-4212
• Модуль керування мікрофонами HCS-4213
• Модуль керування голосуванням HCS-4214
• Модуль керування відео HCS-4215
• Модуль синхронного перекладу HCS-4216
• Програмний модуль селекторного зв'язку HCS-4218
• Модуль синхронізації аудіо та відео запису HCS-4219 HCS-4220
• Модуль керування порядком денним HCS-4223 
та інші ....

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.