Система  IЧ синхроперекладу TAIDEN HCS-5100
Бездротова цифрова інфрачервона система розподілу мов синхронного перекладу
TAIDEN HCS-5100 series

Синхронний переклад є найскладнішим видом перекладу, під час якого перекладач здійснює переклад одночасно (синхронно) з промовою допвідача. Такий переклад на декілька мов одночасно можливий лише за наявності спеціального обладнання для синхронного перекладу та розподілу мов перекладу. Зазвичай такий вид перекладу застосовується під час проведення великомасштабних міжнародних заходів, з великою кількістю делегатів


Реалізація якісного синхронного перекладу можлива лише за таких умов:

  • Необхідний штат кваліфікованих синхронних перекладачів. Під час синхронного перекладу на перекладача лягає колосальне психологічне та розумове навантаження. У зв'язку із цим вони працюють позмінно. Одна зміна синхронного перекладача може бути лише 15-30 хвилин безперервної роботи, залежно від складності зустрічі. Таким чином, для здійснення синхронного перекладу на 1 мову необхідно одночасно задіяти двох висококваліфікованих перекладачів.

  • Необхідна наявність спеціального обладнання для синхронного перекладу. В ідеальному варіанті потрібна установка звукоізолюючої кабіни для перекладачів, де розміщуються перекладачі, пульт для вибору номера каналу, в який транслюватиметься переклад (для варіанту, коли потрібен переклад одночасно кількома мовами), дві пари звукоізолюючих навушників (для того, щоб власним голосом перекладач не заглушував голос доповідача), мікрофон для перекладача. Друга частина обладнання розміщується в залі і є провідними або бездротовими кінцевими приймальними пристроями, які дозволяють делегатам вибирати між однією з мов перекладу, або слухати голос виступаючого в оригіналі.

 

Основні переваги синхронного перекладу:

  • Мова доповідача доходить до учасників зустрічі без затримок. Це дає можливість донести інформацію відразу, слухачі відчувають емоційні інтонації промовця і перебіг його думок без спотворень. Найефективніше утримується увага аудиторії.

  • Доповідач також може відчувати настрій слухачів і бачити реакцію аудиторії на кожне сказане слово.

  • Витрати часу зменшуються вдвічі порівняно з послідовним перекладом, ефективність та якість проведення заходу підвищується.

  • Делегати, які знають мову доповідача, мають можливість слухати виступ в оригіналі без перерв.

 

Системи інфрачервоного розподілу мови TAIDEN

Для розподілу та передачі аудіо сигналу інфрачервоне випромінювання є ідеальною можливістю. Його не бичить людське око. Воно не ставить перешкод електронним пристроям та іншому устаткуванню (на відміну передачі мови по радіоканалу). Дозволяє одночасно передавати велику кількість мов перекладу на велику відстань без використання дротів. Дозволяє практично необмежено розширювати кількість слухачів, додаючи лише додаткові випромінювачі для покриття всієї площі приміщення. А також, що теж важливо, при дотриманні нескладних правил безпеки, можна домогтися абсолютної секретності заходу та захистити його від підслуховування, оскільки інфрачервоне випромінювання неможливо перехопити за допомогою технічних засобів прослуховування, розташованих поза приміщенням. Це ставить безпеку та захист конфіденційності заходу на порядок вище порівняно із системами передачі мовлення по радіоканалу.

Обладнання для синхронного перекладу TAIDEN є багатоканальною бездротовою системою розподілу мови, що підтримує до 32 каналів синхронного перекладу з високою, цифровою якістю звуку. Причому система синхронного перекладу TAIDEN може працювати як у комплексі з основною конференц-системою (будь-якого з виробників), так і автономно!!!

У конференц системі TAIDEN із синхронним перекладом кожен делегат може бути забезпечений індивідуальним бездротовим ІЧ-приймачем TAIDEN HCS-5100R


це дозволяє приймати до тридцяти двох мовних каналів перекладу. Для зручності делегата номер і назва каналу відображаються на невеликому вбудованому дисплеї з підсвічуванням.

Система синхронного перекладу TAIDEN може працювати як у комплексі з основною конференц системою, так і автономно і складається з:

  • блок передавача

  • ІЧ – випромінювачі

  • пульти перекладачів за кількістю мов перекладу

  • індивідуальні ІЧ приймачі за кількістю учасників конференції


Індивідуальний бездротовий ІЧ-приймач TAIDEN HCS-5100R

Зарядний пристрій

Кабіна перекладача 

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.