Попри загальні уявлення, що системи голосування потрібні тільки в парламенті та місцевих радах, приймати групові рішення доводиться і суддям. Тому компанія “Літер Інтеграція” забезпечила Верховний Суд одним із кращих рішень, яке існує зараз на ринку — безпаперовою мультимедійною конференц-системою від Taiden.


Реалізація цього масштабного проекту здійснена у тісній колаборації компанії AV-PRO, дистриб'ютору Taiden в Україн, та командою фахівців Літер Інтеграція.


Taiden - це визнаний в усьому світі лідер системних рішень для конференц-залів та систем електронного голосування.

У Верховному Суді вже проходять слухання у новій залі, а діджиталізація забезпечує зручність та комфорт учасникам процесу.


 
 Безпаперові термінали Taiden HCS-8368BD/50, який встановили в нарадчій залі, є не тільки системою голосування й універсальною конференц-системою, але й системою документообігу.  Модуль може виводити аудіо-, відео- та візуальні дані доповідача. Разом з тим, доповідач може ділитись файлами, наприклад, доказовою базою або записами виступів та свідчень учасників процесу. Це особливо важливо в умовах необхідності збереження конфіденційності даних, які важче зберегти в умовах передачі на паперових носіях.


Ще однією ключовою особливістю, важливою для судових засідань, є стенографування. Всі виступи судової зали записуються та зберігаються на аудіо-відео реєстраторі, який одночасно фіксує час роботи мікрофона та вбудованої камери, його номер або ім’я виступаючого. Це дозволяє швидко отримати доступ до необхідного фрагменту судових засідань. Як показує юридична практика, потреба в такій функції виникає регулярно.


Мультимедійність системи від Taiden покращує ергономіку зали при одночасному зменшенні зайнятого простору. Тож, разом з високою якістю, ергономіка — одна з основних переваг конференц-систем виробника.


To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.